«Київстар» повідомляє про аварію — постраждалим компенсують відсутність зв‘язку: оновлено

26 квітня увечері у мобільної мережі «Київстар» виникли збої у сервісах, через що абоненти не змогли додзвонитися за набраними номерами.

poltavska-khvilia_xcwi/PARyxEQng.jpeg

Так, наприклад, кореспондент «Полтавської Хвилі» спробував зателефонувати до іншого абонента «Київстар», проте почув, що «цей номер недійсний».

Своєю чергою, представники «Київстару» пишуть у соцмережі Twitter, що збої виникли через аварію на сервісах, і зараз спеціалісти уже лагодять несправності.

На додаток «Київстар» обіцяє компенсацію абонентам, які постраждали від збою.

poltavska-khvilia_xcwi/VraHbEw7R.jpeg
«В ніч з 26 на 27 квітня в роботі інформаційних систем Київстар відбувся тимчасовий збій, через що у частини клієнтів спостерігалися короткострокові обмеження в роботі голосових послуг. Наші технічні спеціалісти доклали максимальних зусиль, щоб розв'язувати цю проблему якомога швидше. Адже ми розуміємо важливість зв’язку в цей непростий час. Вже протягом кількох годин сервіси у клієнтів знову почали працювати. У якості компенсації ми надамо нашим клієнтам, хто відчув проблему, додаткові пакети послуг у вигляді хвилин для дзвінків на інші мережі або гігабайти інтернету», — зауважили представники «Київстару».

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар