На смітниках Кобеляк порушників ловитимуть за допомогою відеокамер

На спільному засіданні постійних комісій міськради Кобеляк погодили розподіл понад 20 млн грн. Зокрема 42 000 грн виділили на встановлення камер відеоспостереження, які будуть розміщені на майданчиках для збору твердих побутових відходів.

poltavska-khvilia_xcwi/f-ZyU9CVR.jpeg
Ілюстративне фото

Про це повідомили на сторінці Кобеляцької громади.

Порушників правил благоустрою на території громади фільмуватимуть на відеокамери.

Кошти розподіляли комісії міської ради з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін і з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та партнерських зв’язків. Вела засідання Таміла Шевченко.

Одним із головних питань, яке розглянули на засіданні – внесення змін до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2023 рік.

Сума перевиконання за перше півріччя склала 22 067 605 грн. До проєкту рішення фінансовий відділ включив 22 063 950 грн.

Крім коштів на відеокамери депутати виділили 300 000 грн на реконструкцію системи киснепостачання реанімаційного відділення міської лікарні.

Внесли деякі поправки у частині зменшення сум по відділу освіти та відділу культури, туризму, молоді та спорту.

Також депутати обговорили виділення коштів на виготовлення проєктно-кошторисної документації на міст через річку Кобелячка, який з’єднує Кобеляки з автомобільною трасою державного значення Н-31. Так, як документація на споруду є дуже коштовною, а саме будівництво вартує ще більших капіталовкладень, вирішили провести попередні переговори з обласним керівництвом, фондами щодо залучення інвестицій на реалізацію даного проєкту. Після чого повторно повернутися до розгляду даного питання.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар