119 вимушених переселенців знайшли прихисток у садибах лісництв Полтавщини

З початку повномасштабної війни росії проти України, на території лісництв державних лісогосподарських підприємств області оселилися тимчасово переміщені особи із Сумської, Харківської, Донецької, Луганської та Херсонської областей.

За три місяці повномасштабного вторгнення рф на територію України у садибах лісництв розмістилися 119 вимушених переселенців. Про це повідомляють у Полтавському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Також лісівники Полтавщини продовжують надавати посильну допомогу захисникам України: транспортом, пальним, деревиною та ін.:

«З перших днів війни чималу підтримку було надано транспортними засобами, паливно-мастильними матеріалами, а також деревиною для будівництва бліндажів та інших потреб на передовій. За цей час уже передано 608 куб м дров, 385 куб м пиломатеріалів та 1982 куб м лісоматеріалів круглих для потреб ЗСУ та Тероборони. Також відправляли допомогу у вигляді медикаментів, харчів та речей першої потреби для мешканців Сумської, Харківської та Донецької областей. Загалом було зібрано понад 20 тонн гуманітарної допомоги», — начальник управління Іван Гришко.

Разом з тим, лісгоспи виконують свої основні завдання, патрулюють лісовими масивами, висаджують нові ліси та підтримують економіку країни.


Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар