25 сесія Полтавської облради (трансляція)

28 липня о 10:00 розпочалася 25-а позачергова сесія Полтавської обласної ради, на якій депутати мають розглянути питання щодо встановлення тарифів на теплоенергію, затвердження програми реабілітації та соцзахисту захисників і захисниць України та інші.

10:00 ‒ на 25-у позачергову сесію Полтавської обласної ради зареєструвався 61 депутат. Сесію визнали повноважною.

10:10 ‒ депутати обрали секретаріат сесії: Іван Гришко, Лариса Босенко, Олександр Сухань.

10:14 ‒ депутати проголосували за порядок денний зі змінами.

10:15 ‒ з питаннями щодо роботи Агентства місцевих доріг виступив депутат всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Володимир Ярошенко.

10:18 ‒ з щорічною доповіддю про роботу центру Уповноваженого ВРУ з прав людини у Полтавській області виступив представник Омбудсмена Владислав Носенко.

10:28 ‒ депутати перейшли до розгляду та затвердження питань порядку денного.

10:35 ‒ з питанням щодо обласного бюджету та необхідності виділення коштів на програму розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» та висвітлення діяльності Полтавської облради виступив депутат від партії «За майбутнє» Олег Дядик.

10:37 ‒ виступив директор Департаменту фінансів Полтавської ОВА Павло Кропивка. Він зазначив, що загальний обсяг бюджету Полтавської області мають збільшити на 125 млн грн.

10:39 ‒ зі словом щодо фінансування ремонту місцевих доріг кількох громад області виступив очільник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

10:41 ‒ з питанням щодо відсутності фінансування місцевих доріг Гадяч-Липова, Гадяч-Миргород, Гадяч-Опішня, Комишня-Залізняки, Диканька-Решетилівка, Межа-Зіньків виступив депутат від партії «За майбутнє» Олексій Матюшенко.

10:43 ‒ депутат від партії «Батьківщина» Олександр Олексенко та депутат від повідомив про конфлікт інтересів. Також про конфлікт інтересів повідомив депутат від партії «Довіра» Василь Воротинцев.

10:53 ‒ з доповіддю щодо переєстрації аптек «Полтавафарм» виступила керівниця Управління майном Полтавської обласної ради.

10:56 ‒ Олександр Біленький дав доручення апарату Полтавської облради звернутися до керівника «Полтавафармація», аби той здійснив робочий візит до Кременчука.

10:57 ‒ між депутатами виникла дискусія щодо стану процесу перереєстрації аптек «Полтавафарм», які перебувають у стані банкрутства.

11:07 ‒ із закликом не саботувати питання про надання дозволу Полтавському обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» на отримання кредиту виступив очільник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

11:12 ‒ депутат від партії «За майбутнє» Іван Москалик затримав не підтримувати проєкт рішення про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, постачання та транспортування.

11:36 ‒ між депутатами виникла дискусія щодо необхідності законодавчого обмеження діяльності в Україні релігійних організацій з центром в державі-агресорі.

11:48 ‒ майже одноголосно депутати не проголосували за питання щодо припинення антиконституційних дій відносно УПЦ.

11:53 ‒ з питанням щодо відкладення продажу земель сільськогосподарського призначення площею до десяти тисяч гектарів виступив депутат від партії «Довіра» Володимир Куцовол. Депутати не проголосували за це питання.

11:56 ‒ щодо питання регулювання обігу рослин роду коноплі в медичних та промислових цілях виступили депутат від партії «За майбутнє» Максим Середа та депутатка від «Батьківщини» Лариса Босенко. Це рішення депутати також не прийняли.

12:00 ‒ пленарне засідання оголосили закритим.

На сесії депутати розглянули такі питання:

1. Про затвердження звітів за 2022 рік про результати проведення моніторингу виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на 2021 ‒ 2023 роки та з оцінки результативності реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на 2021 ‒ 2027 роки та Плану заходів з її реалізації.

2. Про внесення змін до Обласної програми національнопатріотичного виховання дітей та молоді на 2021 ‒ 2025 роки.

3. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення Полтавської області на 2021 ‒ 2025 роки.

4. Про затвердження Комплексної програми реабілітації, інтеграції та соціального захисту Захисників та Захисниць України, членів сімей загиблих Полтавської області на 2023 ‒ 2025 роки.

5. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2021 ‒ 2023 роки.

6. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2023 році.

7. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2021 ‒ 2023 роки.

8. Про внесення змін до показників обласного бюджету Полтавської області на 2023 рік 1610000000 (код бюджету).

9. Про приймання-передачу майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

10. Про приймання-передачу майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області із власності Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Комбінат виробничих підприємств».

11. Про внесення змін до рішення пленарного засідання чотирнадцятої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання від 26 липня 2022 року № 436.

12. Про внесення змін до рішень обласної ради від 09 квітня 2021 року № 148 та від 24 грудня 2021 року № 376.

13. Про внесення змін до рішення Полтавської обласної ради від 30 травня 2023 року № 618 «Про приймання-передачу майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».

14. Про передачу майна на баланс Градизького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради.

15. Про передачу «Інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Полтавської області» з комунальної у державну власність.

16. Про надання дозволу ПОЛТАВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» на отримання кредиту у формі невідновлювальної кредитної лінії в АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ «УКРЕКСІМБАНК».

17. Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Лубнитеплоенерго».

18. Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго».

19. Про реорганізацію Комунального підприємства «Полтавська обласна агенція з енергоефективності» Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго».

20. Про реорганізацію Обласного комунального підприємства «Лабораторія контролю умов праці» шляхом приєднання до Комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал».

21. Про визначення статутного капіталу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».

22. Про затвердження переліку та граничної чисельності посад Полтавського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради.

23. Про зміну найменування Полтавського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради.

24. Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРЛІС КОНЦЕРН» у користування мисливських угідь на території Петрівсько-Роменської сільської та Комишнянської селищної територіальних громад Миргородського району Полтавської області.

25. Про додаткове надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФЕНІКС ‒ 2017» у користування мисливських угідь на території Новосанжарської селищної та Мачухівської, Терешківської, Щербанівської сільських територіальних громад Полтавського району Полтавської області.

26. Про внесення змін до рішень Полтавської обласної ради щодо ведення мисливського господарства.

27. Про зміну меж (розширення) заповідного урочища місцевого значення «Келебердянське».

28. Про внесення змін до рішень обласної ради.

29. Про Меморандум про міжрегіональну співпрацю між Полтавською обласною радою та Чернівецькою обласною радою.

30. Про визначення кандидатур до складу поліцейської комісії Департаменту патрульної поліції у місті Кременчуці.

31. Про порушення клопотання щодо присудження Премії Верховної Ради України Н. Бігун.

32. Про порушення клопотання щодо присудження Премії Верховної Ради України Л. Крупіній.

33. Про порушення клопотання щодо присудження Премії Верховної Ради України О. Глазову.

34. Про погодження кандидатури О. Сазонова для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.

35. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України щодо необхідності законодавчого обмеження діяльності в Україні релігійних організацій з центром в державі-агресорі (прийняття урядового законопроекту «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій»).

36. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України щодо припинення антиконституційних дій відносно Української Православної Церкви.

37. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо впровадження на території України альтернативних джерел енергії.

38. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо продовження мораторію на проведення перевірок для малого та середнього бізнесу.

39. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України щодо відкладення продажу земель сільськогосподарського призначення площею до десяти тисяч гектарів.

40. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо проєкту Закону України «Про регулювання обігу рослин роду коноплі (Cannabis) в медичних, промислових цілях, науковій та науково-технічній діяльності для створення умов щодо розширення доступу пацієнтів до необхідного лікування онкологічних захворювань та посттравматичних стресових розладів, отриманих внаслідок війни» (реєстр. № 7457 від 10.06.2022).

41. Різне

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар