3 причини купити кондиціонер Air Master New від CH

Покупці, котрі замовляють кондиціонери в air-conditioner.ua, останнім часом все частіше зупиняють вибір на моделях оновленої лінійки Air Master New (або Evo) від Купер Хантер. Чому ці моделі регулярно потрапляють у ТОП продажів.

poltavska-khvilia_xcwi/JhryMDgSg.webp

Причина №1: розширені можливості роботи на обігрів

В Україні з'являється все більше охочих купити кондиціонер не лише для охолодження, а й для обігріву. Провесною і пізно восени, коли температура на вулиці не опускається нижче 5-7 градусів морозу, в режимі обігріву можна використовувати будь-яку спліт-систему. Але при нижчих температурах із цим завданням впорається тільки інверторна модель, а на такий кондиціонер ціна суттєво вища. Air Master New – це моделі з традиційним, неінверторним компресором, такий кондиціонер можна купити відносно недорого. Але вони здатні працювати на обігрів при зовнішній температурі до -15 ° С, тобто становлять гідну інверторним конкуренцію.

Причина №2: ідеально чисте повітря

Кондиціонери Air Master Evo оснащені фірмовою системою CH SMART-ION Filter, яка забезпечує комплексне, тотальне очищення повітря: електростатичний фільтр вловлює навіть найдрібніші частинки пилу; катехіновий та хітозановий нейтралізують шкідливу активність бактерій та вірусів; нанотитановий блокує та розкладає на безпечні складові формальдегід та інші леткі сполуки; фільтр із активованого вугілля поглинає неприємні запахи; антикліщовий оброблений речовинами, які перешкоджають розмноженню пилових кліщів та знищують їх, при цьому безпечні для людини; ще один фільтр насичує повітря молекулярною аскорбіновою кислотою, потужним антиоксидантом. Все це доповнюється іонізацією повітря. А ще завдяки системі подвійного самоочищення шляхом різкого перепаду температур знищуються всі патогенні мікроорганізми, які осіли на пластинах теплообмінника.

Причина №3: преміальна комплектація

Air Master New - кондиціонери 6 покоління. А це: покращена якість матеріалів та комплектуючих; ще ретельніший контроль складання; максимально можлива для неінверторних кондиціонерів енергоефективність (клас А). Купити кондиціонер з установкою, замовити доставку по Києву та в інші міста можна в інтернет-магазині air-conditioner.ua.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар