6 грудня на Полтавщині світло вимикатимуть по дві години

5 грудня графіки відключень можуть не збігатись, проте 6 грудня почнуть вимикати світло по дві години, графік погодинних відключень змінять.

poltavska-khvilia_xcwi/sELU1BK4g.webp

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

За словами Луніна 5 грудня – день реорганізаційний, тому графіки можуть не збігатись, а вже на наступний день планують вийти на графік, як у листопаді.

«Цей день реорганізаційний, тому сьогодні графіки не збігаються. А вже на завтра плануємо вийти на традиційні години вимкнень – такі, які діяли в листопаді: 4 години є світло, 2 години тимчасово немає. Але треба зважати і на те, що сьогодні в трьох областях росіяни обстріляли енергооб‘єкти, тому запроваджують аварійні відключення», – йдеться у повідомленні.

У Полтавській ОВА додали, що відкоригували черги, тепер вимикатимуть більше будинків, а отже є змога давати світло на більший час.

«Зміни ж стосуються лише черг вимкнень, тобто переліку адрес. Вручну відкоригували черги й додали будинки та підприємства, які раніше не вимикали. Тому матимемо більше мегават для побутових споживачів, щоб відсьогодні поступово запроваджувати справедливі відключення. Звісно, залишатимуться ті будинки, які не зможемо включити в графік відключень, бо вони на одній лінії з критичною інфраструктурою», – йдеться у повідомленні.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 24 коментаря

Написати коментар
 • В
  Володимир
  7 груд.
  Ох і ненависті тут у вас, а саме дивно, що спрямована вона не на тих, хто є причиною, а хто наслідки не так розгрібає. У мене по вул. Гончара буває по 10 годин немає, буває включать на 8 хвилин, замість 2 годин, та це все дрібниці, якщо згадати чому це. У мене 8 поверх, ліфт не працює вже давно, хоч і електрика є... Та це все дрібниці, я оце читаю, і думаю чи це боти якісь російські, чи дійсно оце з такими людьми живу в одній країні....
  Відповісти
 • П
  Петро
  7 груд.
  Ленін брехун дума шодюди.урні требазним щось робити с цим брехуном петро
  Відповісти