87% вимушених переселенців збираються повертатися додому — опитування

87% опитаних вимушених переселенців хочуть повернутися додому: 15% – найближчим часом, 24% – ще почекають, 48% – повернуться вже після закінчення війни.

poltavska-khvilia_xcwi/VkIA9r37g.jpeg

Про це свідчать дані опитування Cоціологічної групи «Рейтинг».

Практично незмінною залишається кількість респондентів, які на початку війни покинули місця постійного проживання. На відміну від попередніх замірів, зростає кількість внутрішньо переміщених осіб зі східних та південних регіонів, зменшується – з центральних.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок. Результати зважені з використанням актуальних даних Державної служби статистики України. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Терміни проведення: 18-19 червня 2022 р.

8% опитаних переселенців зазначили, що вже не повернуться додому.

«У порівнянні із квітнем ц.р. зменшується кількість тих, хто планує повертатися негайно, зростає кількість тих, хто повернеться після війни, або ж взагалі не повернеться», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у бою з окупантами загинув офіцер із Полтавщини.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар