Алкоголь і діти: на Лубенщині поліцейські склали протоколи на дорослих

Поліцейські Лубенського районного відділу Полтавщини склали 8 протоколів за вчинення правопорушень неповнолітніми та їх батьками. 

Під час превентивних заходів щодо недопущення продажу неповнолітнім алкоголю та цигарок на території Лубенщини, поліцейські виявили низку правопорушень та склали 8 адміністративних протоколів. 

З них: 2 протоколи за статтею 180 (Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння),  5 протоколів за статтею 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) та 1 протокол за статтею 175-1 (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Для прийняття рішення щодо притягнення порушників до відповідальності поліцейські підготували відповідні подання до адміністративних комісій та фіскальної служби. 

Співробітники головного управління національної поліції України в Полтавській області наголошують:

«Шановні підприємці, власники та продавці закладів торгівлі!  Закликаємо вас неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства та виключити випадки продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім. У разі ігнорування вимог законів правопорушники нестимуть адекватну юридичну відповідальність».
Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар