Американська СГ-корпорація профінансувала реконструкцію укриття на Полтавщині

Міжнародна науково-дослідна сільськогосподарська компанія «Сorteva Agriscience» профінансувала масштабну реконструкцію бомбосховища в селі Стасі, де розташований її виробничий насіннєвий комплекс.

poltavska-khvilia_xcwi/Q25XGF5VR.jpeg
Ілюстративне фото

Про це компанія відзвітувала у себе на сторінці.

В бомбосховищі були реконструйовані системи каналізації та водопостачання, прокладена нова електрична проводка, встановлена система освітлення з акумуляторами на час вимкнення світла, побудований зручний під’їзд.

Зараз триває реконструкція вентиляції, після закінчення якої бомбосховище буде обладнане потужними генераторами. Також було встановлене обладнання для забезпечення інтернету, закуплені необхідні меблі, запаси води та інших необхідних речей для людей, які там перебуватимуть.

Зараз в бомбосховищі можуть одночасно знаходитися близько 800 людей та воно цілодобово відкрито для мешканців громади.

З моменту свого заснування у 2013 році Corteva інвестувала близько 4,6 млн гривень у розвиток села на покращення інфраструктури, медицини, освіти та соціального життя громади.

З 24 лютого компанія, яка чи не єдина з глобальних виробників насіння та засобів захисту рослин залишила ринки росії та білорусі, всебічно підтримує Україну, допомагаючи фермерам та реалізуючи численні гуманітарні та благодійні проєкти по всій території країни.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар