Анонсований страйк полтавських перевізників не відбувся

Начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін під час брифінгу 19 травня звернувся до приватних перевізників Полтави із закликом випустити транспорт на маршрути — інакше його можуть забрати на потреби ЗСУ. Перевізники сприйняли таку пропозицію болісно і пообіцяли пригнати свої маршрутки під стіни обласної адміністрації.

poltavska-khvilia_xcwi/_TAxrxunR.jpeg

Однак зранку 20 травня під стінами ОДА спокійно. Наразі тут чергують поліцейські, які службовими автівками перекрили дорогу на випадок ймовірного заїзду маршруток, повідомив ЗМІСТ.

Раніше один із перевізників Полтави Галина Залізняк у коментарі «Полтавщині» сказала, що слова обласного чиновника її засмутили.

«У мене є водій, який на прохання влади евакуював переселенців, йому осколком снаряда відірвало колесо, дивом вижив. Тепер ми стоїмо, адже не можемо навіть замінити колеса. Чомусь політики завжди заробляють собі бали на темі тарифу, а ми не знаємо, як далі працювати за тарифом у 8 грн? Тому ми завтра поставимо мікроавтобуси під обласну адміністрацію, нехай Дмитро Лунін покаже нам, як можна працювати з таким тарифом. Можливо, він пообіцяє якісь дотації з бюджету», — сказала Галина Залізняк.

Натомість найбільший перевізник Полтави Юрій Лупаєнко мітингувати не збирається і за потреби готовий віддати свій транспорт на потреби ЗСУ.

Нагадаємо, що під час воєнного стану протести заборонені.

Раніше ми писали, що 19 травня під час пресконференції начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін заявив, що його не влаштовує робота міської ради через проблеми з громадським транспортом.


Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • Л
    Любов
    21 трав.
    Чому, скажіть будь-ласка, Одеса та Київ можуть працювати за ствриси тарифами, а Полтава не може?
    Відповісти