Антикорупційний суд призначив заставу 910 тисяч голові Ленінського райсуду Полтави

22 серпня слідчий суддя Вищого антикорупційного суду обрав запобіжний захід голові Ленінського районного суду Полтави у вигляді застави у розмірі 910 тисяч грн.

poltavska-khvilia_xcwi/cNWhJSW4g.jpeg
Фото ілюстративне

Про обрання запобіжного заходу голові Ленінського райсуду Полтави повідомляють у пресслужбі Вищого антикорупційного суду.

У разі внесення застави на підозрюваного накладаються наступні обов'язки:

  • прибувати до детективів Національного антикорупційного бюро України, прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Офісу Генерального прокурора у цьому кримінальному провадженні, слідчого судді, суду за першою вимогою;
  • повідомляти детектива Національного антикорупційного бюро України, прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Офісу Генерального прокурора у цьому кримінальному провадженні про зміну місця свого проживання;
  • утримуватись від спілкування із визначеними в ухвалі слідчого судді особами щодо обставин цього кримінального провадження; здати на зберігання до Державної міграційної служби України всі свої паспорти для виїзду за кордон та всі інші документи, що дають право на виїзд з України.

Дотримуватися обов'язків підозрюваний повинен до 22 жовтня 2022 року.

Нагадаємо, що вищевказаному судді повідомили про підозру в шахрайстві, замаху на кримінальне правопорушення, співучасті в кримінальному правопорушенні, отриманні хабаря та в декларуванні недостовірної інформації.

Раніше ми писали про те, сільський голова на Полтавщині написав заяву до поліції через те, що люди в селі самі ремонтували дорогу.


Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар