Автобетонозмішувач: технічні особливості, переваги використання

Автобетонозмішувач – це великий транспортний засіб, необхідний для будівельної галузі. Основне завдання цієї техніки – подача бетону на майданчики для будівництва за допомогою змішувальних барабанів і додаткових спеціальних механізмів.

poltavska-khvilia_xcwi/qcVL8HaIg.jpeg

Така техніка користується високим попитом в Україні, оскільки часто використовується в галузі будівництва. Придбати автобетонозмішувач від АВТЕК можна на сайті компанії.

Що таке бетонозмішувач та для чого він використовується

Бетонозмішувач призначений для змішування бетону і транспортування його на будівельний майданчик. Автобетонозмішувач завантажується сухим матеріалом і водою, яка змішується з цементом під час руху машини. Спеціальна техніка тримає цемент у рідкому вигляді шляхом змішування (при обертанні барабана), поки він не буде поданий.

Бетонозмішувачі, головним чином, використовуються там, де йде будівництво, де не завжди є можливість або зручність змішувати бетон безпосередньо на місці. Ці транспортні засоби забезпечують своєчасну доставку необхідної кількості свіжого бетону і тому підходять для наступних застосувань:

  1. Обслуговування пішохідних доріжок.
  2. Вкладання асфальту на дорогах.
  3. Виконання різних дій при будівництві різних будівель, наприклад, багатоповерхівок та інших споруд.

Типи та особливості бетонозмішувачів

Придбати авто бетонозмішувач буде не розумно, не знаючи, якого типу він буває і які особливості має.

Існує безліч класифікацій такої техніки, серед яких треба обирати засіб залежно від таких факторів:

  • матеріал (змішування розчину може бути сухим або мокрим);
  • варіант розвантаження (передній чи задній);
  • ємність резервуара.

Основною характеристикою бетонозмішувачів є те, що вони досить швидко зношуються від піску та гравію. Саме ці компоненти є головними складовими бетону. Так, матеріали, з яких вони виготовлені, повинні бути дуже міцними. Потужні двигуни і якісні покришки мають велике значення, оскільки необхідна хороша адаптивність до різних умов на дорозі.

Якісна бетономішалка може ефективно затримати застигання бетону, уникнути його розшарування, а також забезпечити швидкість і якість будівництва.

Головні технічні параметри спеціальної техніки

Вирішивши придбати бетонозмішувач, можна помітити, що на сучасному ринку існує багато моделей з різноманітними технічними особливостями. Більшість бетонозмішувачів мають дві або більше осей, також часто зустрічаються чотири-, п'яти- або шестивісні вантажівки. Кількість осей залежить від потрібного навантаження.

Ще однією важливою особливістю такої техніки є барабан для змішування. Він зазвичай розташований позаду транспортного засобу. Під час його обертання суміш перемішується, що забезпечує комфортний процес змішування бетону під час роботи.

Ще одним показником, який є технічним параметром, є місткість або об'єм барабана. Він вимірюється в кубічних метрах і може визначати кількість бетону, яку переміщують за один процес завантаження.

Також потрібно приймати до уваги систему гідравліки, яка використовується для управління обертанням барабана. До неї відносяться мотори, клапани, насоси, які мають безпосередній вплив на швидкість та якість роботи.

Подача рідини забезпечується спеціальним баком і насосною системою, що дозволяє створювати суміш. Завдяки цій системі є можливість контролювати об’єм води в міру потреби.

Також важливо звернути увагу на шасі, тип ходової частини, варіант мотора і систему управління в салоні.

На останню впливає тип механізму розвантаження. Зазвичай, це резервуар або контейнер, який розташований в задній частині техніки. Для будь-якої розвантажувальної техніки важливе значення мають засоби безпеки. Сюди входять кнопки зупинки під час аварії, попереджувальні мітки та захисні елементи для мінімізації нещасних випадків.

Потрібно зазначити, що технічні параметри бетонозмішувачів можуть відрізнятися в залежності від марки, моделі та призначення техніки.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар