Без арешту: Порошенку обрали запобіжний захід

Печерський райсуд Києва сьогодні, 19 січня, обрав запобіжний захід нардепу, п'ятому Президенту України Петру Порошенку.

poltavska-khvilia_xcwi/uTRGqXJng.jpeg
Петро Порошенко

Як оголосив головуючий суддя, суд ухвалив рішення призначити Порошенку запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Колишнього президента також зобов’язали здати паспорти для виїзду за кордон. Про це повідомляє BBC.

Його підозрюють у державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій у період 2014-2015 років, через постачання енергетичного вугілля з території самопроголошених «ДНР-ЛНР».

Прокурори просили суд ухвалити рішення про арешт Петра Порошенка і грошову заставу як запобіжний захід у сумі мільярд гривень.

Нагадаємо, що ДБР впродовж останніх пів року розслідує справу про фінансування терористичних організацій і державну зраду. Порошенко проходить у цій справі підозрюваним.

За статтями, які йому інкримінують, передбачене покарання до 15 років позбавлення волі. У цій же справі його можливим спільником називають кума Путіна Віктора Медведчука.

Нагадаємо, Петро Порошенко 17 січня повернувся в Україну. Одразу з аеропорту він поїхав до суду.

6 січня Печерський суд у цій справі арештував майно Петра Порошенка. Як повідомляла «Українська Правда», посилаючись на джерела у команді Порошенка, «арештовано всі земельні ділянки, що йому належать, юридичні особи (банк, заводи тощо), які з ним пов‘язані, все нерухоме майно, включаючи будинок у Козині, арештовані банківські рахунки та корпоративні частки».

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар