Безпечне місто — на Полтавщині поліція встановить ще 600 камер спостереження

В області додатково планують встановити 119 вузлів відеоспостереження, зокрема 300 оглядових відеокамер та 300 камер інформаційно-транспортних систем.

poltavska-khvilia_xcwi/zJlI4xo4R.jpeg
Ілюстративне фото

Про це повідомили в Полтавській ОВА.

На апаратній нараді в начальника ПОВА Дмитра Луніна 23 січня заступник начальника відділу цифрової трансформації ОВА Сергій Коломоєць зазначив:

«Торік за допомогою системи було розкрито 3400 тяжких та особливо тяжких злочинів, що становить 43,3% від усіх злочинів. Система доводить свою ефективність».

Тож необхідно додатково встановити 119 вузлів відеоспостереження, зокрема 300 оглядових відеокамер та 300 камер інформаційно-транспортних систем. Планують це зробити у межах співфінансування: 50% – органи місцевого самоврядування, 50% – Головне управління Нацполіції.

Дмитро Лунін зазначив, що замовником і користувачем цієї системи є Головне управління поліції Полтавщини. З обласного бюджету виділять 20 млн грн.

«Ми плануємо виділити 20 мільйонів гривень з обласного бюджету, саме на збільшення кількості відеовузлів та ще необхідно додатково залучити кошти з громад», – додав очільник області.

Раніше ми писали, де у Полтаві встановили камери автоматичної фіксації порушень ПДР.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар