Біль у потилиці: найпоширеніші причини та методи лікування

Болючі відчуття в потилиці турбують більшість пацієнтів, але лише невеликий відсоток дорослих та дітей звертаються з цією проблемою до лікаря. Вважається, що болить потилиця голови лише через перевтому чи стрес. Насправді подібні прояви можуть бути причиною захворювань, що розвиваються, і вимагати коректної діагностики.

Тому сьогодні поговоримо про найпоширеніші причини хворобливих відчуттів у потилиці, коли потрібно терміново звернутися до спеціалізованих клінік, як центр «Медіагностика» і як краще лікувати подібні болі.

poltavska-khvilia_xcwi/VTZ6fDQ4g.png

Найпоширеніші причини болю в потилиці

Болючі відчуття в потиличній частині черепа можуть свідчити про розвиток захворювання різних систем органів або переходу конкретної хвороби із прихованої у гостру форму. Серед найпоширеніших причин болів у потилиці виявляють:

  • патології хребетної артерії у разі симпатичного синдрому;
  • регулярне підвищення артеріального тиску; хронічна гіпертонія;
  • патологічні процеси нервової системи і натомість ураження периферичних нервів;
  • передінсультний стан або розвиток пухлин різних видів.

Щоб дізнатися про причину, підтвердити діагноз і розпочати коректне лікування, потрібно звернутися до лікаря за медичною допомогою. За медичним протоколом лікар після консультації та огляду призначить необхідні обстеження. Наприклад, магнітно-резонансну томографію головного мозку для аналізу стану судин, діагностику судинних стінок та кровообігу в головному мозку, тестування роботи вегетативної нервової системи, а також конкретних відділів мозку у разі потреби.

poltavska-khvilia_xcwi/6MZeBDQVR.jpeg

Як лікувати біль у потилиці голови?

Щоб усунути болі, що турбують, в потиличній частині черепа, потрібне підтвердження діагнозу лікаря. Після з'ясування причини лікар призначить коректну терапію в залежності від типу проблеми:

  • симптоматичне лікування остеохондрозу та інших відхилень у роботі хребта;
  • медикаментозну терапію у разі виявлення доброякісної чи злоякісної пухлини згідно з протоколом;
  • корекцію роботи судин та усунення переднсультного стану.

У кожному окремому випадку методи лікування будуть націлені на усунення головної причини болів у потилиці та полегшення стану пацієнта. Терапія підбирається індивідуально і містить лише безпечні та ефективні способи боротьби з болями у потиличній частині голови. Коректна терапія від професіоналів «Меддіагностика» вже допомогла тисячам пацієнтів досягти повного одужання чи стійкої ремісії.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар