«Біонормалін» показує результати: історія полтавця з діагнозом ДЦП, який почав ходити

Полтавець Сергій Могильний – чоловік з діагнозом ДЦП, який зміг стати на ноги. Він забув про інвалідний візок і зараз самостійно може пройти до 2 км.

Хлопець запевняє, що таких результатів він досяг завдяки прийманню біокомплексу «Біонормалін». Автором препарату є Гагік Саркісович Авакян – академік, доктор народної медицини, лауреат премій у галузі медицини, автор наукових та практичних робіт, який поєднав традиційну і нетрадиційну медицини.

На його честь у Полтаві було започатковано благодійний фонд «Grand Avak». Голова фонду – Саркіс Авакян, син покійного Гагіка Авакяна. Він продовжує справу батька - допомагає відновити здоров'я українським військовим і цивільним, які страждають на різні хвороби.

poltavska-khvilia_xcwi/XyHZ0KU4R.jpeg
Сергій Могильний - полтавець з діагнозом ДЦП, який зміг ходити. Запевняє, що це йому вдалось завдяки біокомплексу «Біонормалін»

Фонд має велику практику у лікуванні людей із діагнозом ДЦП. Сергій Могильний – тому підтвердження. Він приймає препарат близько 20 років. Йому призначають індивідуальний курс.

– Я народився семимісячним з вагою 1800 грамів. Мене помістили у кувез для недоношених малюків. Але з якихось причин лікарі відключили апарат. Мама побачила, коли я вже посинів. Ця ситуація вплинула на нервові клітини, тому я отримав діагноз ДЦП, який сильно вплинув на ноги. Мені робили кілька операцій, одна з яких трішки допомогла. Але все ж таки хвороба прив'язала до інвалідного візка. Здавалося, що моє життя приречене, – згадує чоловік.
– З Гагіком Саркісовичем я познайомився, коли був ще дитиною. У 2014 році в Харкові він проводив зустріч з людьми, які страждали на різні хвороби. Серед присутніх були ми - група людей з інвалідністю з Полтавщини. Він підійшов до мене і сказав: «Ти ходитимеш». Я подумав: як ходити, коли ноги схрещені, а друзі зносять мене зі сходів? Але в душі вже тоді почала з'явитися віра.

Через кілька років Сергій Могильний вирішив пройти курс «Біонормаліна». Його до цього підштовхнула мати. Вона почула від людей про відомого лікаря народної медицини Гагіка Авакяна та його біокомплекс, який давав результати при різних захворюваннях.

КІЛЬКА СЛІВ ПРО "БІОНОРМАЛІН" І ЙОГО ВПЛИВ НА ДІАГНОЗ ДЦП

Це природний біокомплекс для відновлення клітин та підняття імунної системи, що регулює та відповідає за всі процеси в організмі людини. Гагік Авакян вважав, що механізми регенерації та самовідновлення вже закладені в людському тілі природою, потрібно лише навчитися запускати їх. Імунітет тут відіграє основну роль. Біокомплекс «Біонормалін» зміцнює імунну систему і допомагає організму впоратися з різними хворобами.

ДЦП (дитячий церебральний параліч) – це узагальнений термін для групи стійких непрогресивних рухових синдромів, у тому числі паралічів. Причинами виникнення є ураження центральної нервової системи, порушення розвитку мозку або пошкодження одного чи кількох відділів, які контролюють м'язовий тонус та моторну активність. Термін «церебральний» означає стан, що виникає на рівні головного мозку, а «параліч» – блокування контролю м'язів.

«Біонормалін» позитивно впливає на відновлення клітин в організмі людини, зокрема нервових. Саме цей процес допоміг Сергію Могильному частково зняти параліч, дозволив підвестися й ходити. Препарат покращує кровообіг у тих ділянках головного мозку, де його від народження не було. Знімає підвищений тонус у кінцівках. Дає розумовий розвиток та можливість повернутися до нормального життя.

poltavska-khvilia_xcwi/uQIM0KU4g.jpeg
«Біонормалін» - біокомплекс для підтримки імунітету

СЕРГІЙ ВІДЧУВАВ ЕФЕКТ ВЖЕ ПІСЛЯ ПЕРШОГО ПРИЙОМУ БІОКОМПЛЕКСУ

– Ніколи не забуду відчуття після першого приймання препарату: тепло в ногах! Вперше в житті! До цього вони завжди були холодні. Через деякий час я зміг підвестися з інвалідного візка і зробити свої перші кроки, – продовжує чоловік. - Згодом мій однокласник запропонував покатати мене на рамі велосипеда. Кажу йому: я ж як мішок, зовсім не маю рівноваги, моє тіло неслухняне. Але товариш мене вмовив, і ми поїхали. Сталося неймовірне: вперше у житті я відчув рівновагу. Це ні з чим не порівняти.
poltavska-khvilia_xcwi/JLRn0K8VR.jpeg
Саркіс Авакян консультує Сергія Могильного з питань реабілітації

Хлопець продовжував приймати «Біонормалін».

– Масажист, до якого я тоді ходив, наполягав: «Серьога, мій масаж та «Біонормалін» тебе врятують. Я скаржився, що важко робити кроки ногами. Він відповів: «Важко у навчанні, легко у бою». Так і сталося. Спочатку мені важко давалися навіть п'ять кроків. Зараз можу пройти за раз до 2 кілометрів. На візку було б легше, але я вже накатався і хочу розраховувати лише на свої ноги. Під час навчання в університеті підіймався на п'ятий поверх. Повільно, але сам. Також трапилася не менш важлива річ – я позбувся комплексів та боязні ходити на вулиці, через бордюри, збиратися на сходи, їздити у громадському транспорті. А ще завів сім'ю, у мене прекрасна дружина та син.

Сергій є свідком багатьох історій, коли біокомплекс допоміг людям.

– Знаю багатьох людей, яким допомогла методика Авакяна. Одна жінка, якій було років 70, довго страждала на астму. Після «Біонормаліна» забула, що це таке. Вона довго думала, як віддячити Гагіку Саркісовичу. Я порадив подарувати йому квіти. Вона зібрала величезний букет гладіолусів, що ледь помістився в машину. Здавалося, вся її подяка була в цьому букеті. Подібних історій дуже багато.

Після смерті Гагіка Саркісовича Сергія з питань реабілітації консультує Саркіс Авакян.

– Гагік Саркісович та Саркіс Гагікович завжди були зі мною. Їхня підтримка та біокомплекс у прямому розумінні змінили моє життя на краще. Коли не стало Гагіка Саркісовича, я кілька днів не виходив з кімнати. Було шкода, адже він міг зробити ще багато добра, – каже Сергій Могильний. – Коли побачив, що Саркіс продовжує його справу – радості не було меж. Здавалося б, йому є чим займатись, адже має успішний бізнес у сфері громадського харчування. Навіщо йому криві та косі хворі? Все просто: у нього така ж добра душа, як у батька. Благодійність – це його. Особливо у такий складний час для України. Впевнений, що допоможе багатьом військовим реабілітувати здоров'я.
poltavska-khvilia_xcwi/55xHAF8VR.jpeg
Саркіс Авакян завжди з радістю зустрічає давніх друзів

ДІЯЛЬНІСТЬ БФ «GRAND AVAK» ПІД ЧАС ВІЙНИ

З початку повномасштабного вторгнення Росії до України Саркіс Авакян поповнив ряди волонтерів у Полтаві. Він є власником магазину «Вірменія». Його бізнес – соціально відповідальний, тому підтримує військових з 2014 року. Після повномасштабного вторгнення магазин теж працював на потреби ЗСУ – щодня розвозили бійцям на позиції їжу. Заклад знаходиться поряд із Полтавським обласним військовим шпиталем, тож досі приймає бійців та пригощає стравами. Власник особисто спілкується із захисниками та допомагає у різних питаннях. Також організовує технічну підтримку – купує та передає військовим потрібні автомобілі й запчастини.

БЛАГОДІЙНА ПРОГРАМА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

У березні 2023 року БФ «Grand Avak» оголосив благодійну програму підтримки здоров'я для військових та їхніх сімей «Еліксир для військових». Вона пропонує консультацію та реабілітацію за допомогою біокомплексу «Біонормалін». Програма розрахована на 150 військових. У ній уже взяли участь 50 бійців ЗСУ.

poltavska-khvilia_xcwi/8K2DAK8VR.jpeg
Військовий ЗСУ Василь Мина отримує консультацію щодо реабілітації здоров’я від Саркіса Авакяна

Біокомплекс рекомендований військовим для покращення імунітету, обміну речовин, при фантомних болях кінцівок, після контузій, при головних болях, мігренях, при захворюваннях шлунково-кишкового тракту – ерозіях, виразках, гастритах, гемороях, проблемах з кишківником.

Військовий ЗСУ Віталій Слинько після контузії на фронті отримав сильне заїкання
Військовий ЗСУ Віталій Слинько показує результати після місячного приймання «Біонормаліна». Чоловік перестав заїкатися

БФ «Grand Avak» має підтримку Генштабу ЗСУ та лікарів. І головне – показує позитивний результат впливу «Біонормаліна». З історіями результатів військових та цивільних можна ознайомитись на сайті https://www.grand-avak.com/. А також на сторінці Саркіса Авакяна у соцмережі «Фейсбук»:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100043670539470

Також з фондом можна зв'язатися у месенджерах: Ватсап, Вайбер, Телеграм. Тел.: +380 (67) 692 44 44

Зустрічі та консультації проходять за адресою: м. Полтава, вул. Козака, 10.

Пресслужба БФ «Grand Avak»


poltavska-khvilia_xcwi/AKEc0KUVR.jpeg

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар