Благодійний фонд «Grand Avak» співпрацює з військовими шпиталями

Благодійний фонд «Grand Avak» відвідав Полтавський військовий шпиталь частини А3114. Вручив пораненим і хворим бійцям ЗСУ біокомплекс «Біонормалін» для підняття імунітету. Віднедавна фонд почав постійну співпрацю з лікарнями, шпиталями, інститутами та іншими медичними закладами, де перебувають українські захисники.

poltavska-khvilia_xcwi/ocEBt9CVg.jpeg

Зустрічі відбуваються в рамках благодійної програми від БФ «Grand Avak». Її запустили в березні, для реабілітації військових, здоров’я яких постраждало на фронті.

poltavska-khvilia_xcwi/j2cLt9CVR.jpeg

«Біонормалін» - це природній препарат, автором якого є академік народної медицини Гагік Авакян. Бійцям він рекомендований для покращення імунітету, обміну речовин, при фантомних болях кінцівок, після травм та контузій, при головних болях, мігренях, при захворюваннях шлунково-кишкового тракту – ерозіях, виразках, гастритах, гемороях, проблемах з кишківником.

Генеральний штаб ЗСУ підтримує благодійну діяльність «Grand Avak». Нещодавно голова фонду Саркіс Авакян отримав нагороду від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного за «Сприяння війську».

Після старту благодійної програми, з березня цього року, фонд вже прийняв сотні бійців ЗСУ та їх рідних. Починалося все з індивідуальних консультацій. Поступово діяльність фонду набрала обертів - почали консультувати військові підрозділи та навідувати шпиталі.

– Поступово до нас почало приходити все і більше і більше хлопців та дівчат, яким треба реабілітаційна допомога. Вони передають один одному інформацію про наші консультації й результати лікування. Позитивні зміни в здоров’ї після «Біонормаліну» говорять самі за себе: у хворих полегшуються посттравматичні наслідки, налагоджується робота ШКТ, з’являється апетит, сили, енергія, врегульовується артеріальний тиск, минають головні болі після контузій. Зникає заїкання, налагоджується сон. Про все це розповідають самі бійці, ми документуємо їхні розповіді, публікуємо в соцмережах, аби люди бачили й чули інформацію саме від них, - говорить Саркіс Авакян, голова благодійного фонду «Grand Avak».
poltavska-khvilia_xcwi/5IZPtrj4R.jpeg

Реальні результати окремих бійців привернули увагу різних військових підрозділів. Фонд почав приймати запрошення від командирів, аби проконсультувати бійців щодо реабілітації.

– Є багато командирів, які піклуються про здоров’я своїх підлеглих. Ми їздимо в підрозділи, роздаємо препарат. Нещодавно навідали полтавський штурмовий загін «ОДІН», вручили їм комплекс для очищення організму. Військовий комісар Олександр Логвиненко - серед тих командирів, яким зовсім не байдуже на своїх хлопців, - продовжує Саркіс Гагікович.
– Мої бійці потребують профілактики й реабілітації здоров’я. На фронті такі умови, що негативно впливають на організм. Я на собі спробував біокомплекс «Біонормалін», тому можу порадити його своїм хлопцям, - говорить Олександр Логвиненко, військовий комісар Полтавського району.

Так само успішно почалась співпраця з медзакладами. Цього разу «Grand Avak» завітав до Полтавського військового шпиталю, який з початку повномасштабної війни приймає тисячі бійців ЗСУ. Отримали запрошення від Олександра Каратаєва, підполковника, начальника військової частини А3114, який відмітив результати методики Авакяна.

poltavska-khvilia_xcwi/49FyprjVR.jpeg
– З методикою Авакяна я знайомий понад 10 років, ще з тих часів, коли був живий Гагік Саркісович. Добре, що його старший син Саркіс відновив виробництво препарату «Біонормалін». Особливо зараз, коли військовим після фронту потрібне відновлення й корекція роботи імунної системи. Адже після тяжких поранень хворі мають імунодефіцит, - говорить Олександр Каратаєв. - Реабілітацію цим препаратом підтримує Генеральний штаб, командування медичних сил, адже тривалий час методика показувала позитивний результат в Україні. Це дійсно ефективний препарат, який я особисто приймаю.
– Активно співпрацюємо з медиками, адже ми в одному човні. Багато лікарів самі приймають «Біонормалін», знають його позитивний вплив на організм. Недавно їздили в Харків в Інститут патологій хребта та суглобів імені Ситенка. Медзаклад, зокрема, лікує поранених бійців ЗСУ. Ми запросили їх на зустріч і вручили біокомплекс «Біонормалін», який допоможе повернути втрачене здоров‘я на фронті. Адже має здатність зміцнювати імунітет і полегшувати посттравматичні наслідки. Попереду ще багато подібних виїздів, адже в них зацікавлені і медики, і ми, і головне - наші військові, - додає Саркіс Авакян.
Вручення біокомплексу «Біонормалін» у Полтавському військовому шпиталі
Вручення біокомплексу «Біонормалін» в Інституті імені Ситенка

«Grand Avak» допомагає фронтовикам з 2014 року. Саркіс Авакян - місцевий підприємець, власник магазину «Вірменія», ще тоді став до лав волонтерства. Після повномасштабного вторгнення оголосив благодійну програму для військових ЗСУ та їх родин. Фінансування фонду - це виключно гроші з бізнесу, які він заробляє власним трудом.

Голова фонду говорить, що його мета - відкрити в Полтаві Центр реабілітації для військових ЗСУ:

– Говорячи з бійцями, я ще раз переконуюсь, що роблю все правильно. Доти, доки це буде потрібно. Реабілітація українських військових вже має бути в пріоритеті. І фізична, й психологічна. Зусилля мого фонду повинні привести нас до кінцевої мети - відкриття Центру реабілітації для військових ЗСУ в Полтаві. Це буде заклад з комплексом медичних послуг, який дозволить забезпечити військових повноцінною реабілітацією, з діагностикою і супроводом лікарів. Зараз ретельно вивчаємо це питання, і вже готуємо плацдарм.

Пресслужба БФ «Grand Avak»

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар