Близько двох тисяч об'єктів інфраструктури Харківщини зруйнували росіяни від початку повномасштабного вторгнення

Дані не остаточні, оскільки на тимчасово захоплених і звільнених територіях тривають бойові дії.

poltavska-khvilia_xcwi/l9u_wBkVR.jpeg

Про це повідомляють у Харківській ОВА.

За словами першого заступника Харківської ОВА Володимира Усова, жителі Харківщини перебувають у постійній небезпеці удару з боку російських військ:

«На жаль, постійно наші населені пункти потерпають від обстрілів ворога. Тимчасово окупованими залишаються 50 % Дергачівської громади та Липецька громада. Але ми впевнені, що і їх дуже скоро звільнять ЗСУ, як це було з Вільхівською та Циркунівською громадами. Залишаємося зібраними та зосередженими та крок за кроком працюємо заради перемоги. Дякуємо нашим мешканцям та людям, які знайшли прихисток у нашому районі, за їх витривалість, підтримку та допомогу один одному. Це саме наші люди, звичайні мирні жителі, забирали танки в окупантів. Тож, разом ми — велика непереможна сила!»
poltavska-khvilia_xcwi/qsXwQBkVg.jpeg

У районі намагаються оперативно ліквідовувати наслідки ворожих обстрілів. Аграрії приступили до збирання зернових на території Нововодолазької та Мереф'янської громад. Всього прогнозують зібрати зернових і зернобобових з 20354,5 га.

На території району функціонують лікарні та центри первинної медичної допомоги, де надаються якісні медичні послуги. А також відділення екстреної медичної допомоги, яке надає медичну допомогу мешканцям району.

У закладах освіти навчальний рік завершився у червні 2022 року. Близько 1000 дітей отримали документи про освіту українського зразка. Всі діти атестовані. Формат навчання в наступному навчальному році залежатиме від військової обстановки.

Жителі району отримують гуманітарну допомогу від обласного логістичного центру, а також українських і міжнародних благодійних фондів, волонтерських організацій. Надходить медична гуманітарна допомога, будматеріали, продовольча та фінансова допомога, засоби гігієни, харчі.

Нагадаємо, що застосунок «Повітряна тривога» попереджатиме про хімічну загрозу та радіаційну небезпеку.


Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар