«Будемо навчати й показувати»: полтавська транспортна компанія шукає водійок

Полтавська транспортна компанія «Зелений слон 7» запрошує на роботу водійок. Організація допомагатиме жінкам опановувати нову професію та навчатиме їх.

poltavska-khvilia_xcwi/s1jku2vSg.jpeg
Фото: Зелений слон 7

Про це повідомили на офіційній сторінці транспортної компанії у Facebook.

Менеджерка з набору персоналу компанії пані Леся розповіла, що компанія допомагає жінкам, які хочуть опанувати нову професію.

«Ми шукаємо жінку-водія, тому що, по-перше, ламаємо стереотипи, оскільки у нас прийнято думати, що водій – це виключно чоловіча професія, особливо водій автобуса. Ми хочемо дати всім зрозуміти, що це не так і жінка також може бути водійкою автобуса та справлятися із цією задачею».

Пані Леся також зазначила, що наразі компанія спрямовує зусилля на пошук водійок, оскільки під час війни все складніше знайти водіїв-чоловіків.

«Ми готові навчати жінок, а також готові брати до компанії жінок без досвіду роботи. Будемо навчати, пояснювати та показувати. А якщо водійка планує відкрити категорію D, то ми залюбки їй у цьому допоможемо», – розповіла пані Леся.

Жінка розповіла, що професія водійки автобуси досить популярна за кордоном. Вона зауважила, що у Польщі багато жінок працюють водійками.

«Ми підтримуємо нашу економіку та ЗСУ, тож хочемо допомогти жінкам знайти нову роботу», – додала Леся.

Відгукнутися на пропозицію можна за номером +380992556547. У компанії зазначили, що шукають жінок, які мають водійські права категорії D, утім, готові навчати жінок та допомагати їм опановувати нову професію.

Нагадаємо, у Миргороді запрацював центр працевлаштування жінок.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • З
    Зеля
    14 груд.
    Чоловіки всьо....закінчилися?Слава Україні!
    Відповісти