Час зворушливих історій: поліцейські допомогли доньці побачити матір

Днями поліція Полтавщини допомогла жінці із Португалії дізнатися, у якому стані перебуває її матір, та побачити її.

Про це повідомив речник ГУНП у Полтавській області Юрій Сулаєв на своїй сторінці у Facebook.

Як пише Юрій Васильович, на електронну адресу поліції Полтавщини надійшов лист із Португалії (м. Авелар, округ Лейрія). У листі жінка просила допомоги. Вона повідомила, що проживає в Португалії, а її 84-річна мама перебуває в будинку-інтернаті на Кобеляччині, Полтавського району.

Щодня жінка зв'язувалася та спілкувалася з мамою скайпом. Але останні три дні мати перестала виходити на зв'язок і донька серйозно стривожилась. Отримавши закордонне повідомлення від землячки, інформацію негайно передали начальнику поліції Кобеляк, який миттєво організував виїзд підлеглих для перевірки викладених жінкою фактів. Прибувши за адресою розташування будинку-інтернату поліцейські з'ясували, що 84-річна мама українки жива й здорова. Спілкуючись із офіцерами бабуся повідомила, що не могла зв'язатися із донькою через проблеми з гаджетом, - повідомив він.

Про те, що з мамою все гаразд, поліція електронною поштою повідомила заявницю та надіслала їй щойно зроблену світлину жінки. У відповідь правоохоронці отримали щирі слова вдячності.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар