Чекаю дитину: який візочок обрати

Рано чи пізно, а в житті кожної жінки настає період, коли вона починає цікавитися дитячими товарами. Період очікування дитини. Тоді голови майбутніх мам починають пухнути від купи питань. Одне з них, який візочок обрати, щоб і по бездоріжжю ганяти, і щоб компактний був, і гарний, і довше прослужив.

poltavska-khvilia_xcwi/Yun7lWyVR.jpeg

На що в першу чергу треба звернути увагу?

 1. Візочок має бути надійним. Краще, коли шасі будуть з алюмінію, або ударостійкого пластику.
 2. Оббивка має захищати малюка від вітру та дощу. До того ж за нею має бути легко доглядати.
 3. Варто віддавати перевагу тим візочкам, всередині яких натуральні тканини. До того ж, зверніть увагу на глибину та довжину люльки, щоб дитині було комфортно.
 4. Зверніть увагу на капюшон. Добре, коли він максимально низько опускається, аби закрити дитину від вітру. Однак пам’ятайте, що аби в теплу пору року малюку не було спекотно — у капюшоні має бути вентиляційне вікно з москітною сіткою.

Деякі батьки обирають універсальні візочки — https://comfy.ua/ua/baby-strollers/tip_koljaski__universalnaja-2-v-1/ — де люлька може змінюватися зйомним прогулянковим блоком. Це дуже зручно, адже з часом малюкові набридне дивитися на маму й захочеться досліджувати світ. До прогулянкових блоків також існує ряд вимог.

 • По-перше, такий блок має бути з жорсткою спинкою та підніжкою, яка регулюється по висоті. Краще всього, якщо підніжка буде зроблена з еко-шкіри. Тоді за нею легше доглядати.
 • По-друге, обов’язково мають бути ремені безпеки з м’якими накладками. Самі ремені повинні бути довгими, регулюватися по довжині, щоб надійно зафіксувати дитину в будь-якому одязі.
 • По-третє, бампер візочка має відстібатися. Добре якщо є розділювач для ніжок, це допоможе дитині не випасти без ременів безпеки.
 • По-четверте, зверніть увагу на амортизацію. Це допоможе дитині відчувати комфорт, а не каміння на дорозі під час поїздок.
poltavska-khvilia_xcwi/BRL7lZyVg.jpeg

Що потрібно дітям — врахували. Що потрібно батькам від візка?

 • Щоб можна було легко маневрувати.
 • Просто складати.
 • Без зусиль трансформувати, змінюючи блоки.

Тому, при покупці зверніть увагу на колеса. Вони мають бути поворотними та легко фіксуватися. До того ж, колеса треба обирати ще й враховуючи місця ваших прогулянок. Бо якщо будете їздити бездоріжжям — беріть візочок з резиновими та широкими в діаметрі.

Потрібно розуміти, що важливою також є висота ручки та корзина для продуктів.

І якщо не хочете витрачатися додатково на деталі, врахуйте наявність москітної сітки, дощовика, сумки для мами, чохлів та підстаканника. Бо ці речі допоможуть зробити вашу прогулянку з дитиною максимально комфортною.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар