Чи зможуть полтавці безплатно приватизувати землю — внесли зміни

У Верховній Раді законопроєктом №8366-1 планують повернути українцям безплатну приватизацію землі. Хто може скористатись?

poltavska-khvilia_xcwi/7XL6pBTVg.jpeg

Відповідний закон зареєстрували у Верховній Раді.

7 квітня 2022 року влада постановила, що під час дії воєнного стану безоплатна передача земель державної, комунальної власності у приватну власність, надання дозволів на розробку документації із землеустрою з метою такої безоплатної передачі, розроблення такої документації забороняється.

Однак депутати пропонують відновити право безоплатної приватизації земельних ділянок державної та комунальної власності для громадян, які постраждали від агресії рф в обмежених обсягах:

а) для ведення фермерського господарства – у розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство;

б) для ведення особистого селянського господарства – не більше 2,0 га;

в) для ведення садівництва – не більше 0,12 га;

г) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у селах – не більше 0,25 гектара, у селищах – не більше 0,15 гектара, у містах – не більше 0,10 гектара;

ґ) для індивідуального дачного будівництва – не більше 0,10 га;

д) для будівництва індивідуальних гаражів – не більше ніж 0,01 гектара.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар