Чим відрізняються дорогі Smart-годинники від бюджетних

Серед девайсів увагу привертають розумні годинники. На ринку їх така велика кількість від десятків брендів, що вибрати один екземпляр стає завданням із зірочкою. Дивитися модельний ряд виключно відомих виробників чи надати перевагу бюджетним, буде вичерпний набір функцій чи вибірковість, що за якість матеріалів — питання, над якими треба добре поміркувати перед ухваленням рішення про придбання.

poltavska-khvilia_xcwi/ARGfkBfVg.jpeg

Дизайн і матеріали

Оформлення та стиль — з них починається знайомство з девайсом. Гортаючи сторінки сайтів чи роздивляючись вітрину в магазині, погляд шукає найбільш привабливий розумний годинник. Якщо візуальний контакт відбувся, далі починається ближче знайомство з матеріалами.

У дорогих моделях ремінець може бути виготовлений зі шкіри чи силікону, хоча це не вичерпний перелік матеріалів. Метал, каучук, сталь, текстиль — варіантів достатньо на вибір. Якщо казати про бюджетні моделі годинників, переважно їх комплектують силіконовими ремінцями. Вони зручні та зносостійкі.

Зверніть увагу на корпус. Дешеві моделі роблять із пластику. На ньому швидко з’являються подряпини. Металеві довговічніші, але важчі. Скло або кераміка — ефектні, проте можуть тріснути від випадкового падіння. Бренди в преміальному сегменті виготовляють smart-годинники з титановим корпусом. Вартість матеріалу виправдана. Це той випадок, де об’єднані критерії легкості та міцності.

Ще один важливий момент — захист екрана. Годинник постійно контактує з поверхнею одягу, сумок. Отже, може зазнати пошкоджень. У бюджетних розумних годинниках на екран встановлюють пластиковий захист або ж роблять його із силікатного скла. У преміальних моделях перевагу надають іншому матеріалу. Сапфірове скло відоме своєю стійкістю до подряпин та ідеальною прозорістю, твердістю. Але його треба берегти від ударів, бо воно може розбитися.

Технологічне наповнення

З погляду технологій, звичайно, преміальні Smart-годинники займають перше місце. Протестуйте в користуванні девайси з різних цінових категорій або почитайте відгуки. Порівняйте для себе такі параметри:

  • час відгуку на дотик;
  • «підвисання» інтерфейсу;
  • сумісність із потрібною операційною системою;
  • чи є можливість завантажувати застосунки.

Преміальні моделі розумних годинників відрізняються від бюджетних кращою роздільною здатністю екрана, типом матриці та розміром. Якщо ви прихильник бездротової зарядки, тоді на сайті Allo подивіться відповідні моделі. У широкому асортименті таких девайсів неодмінно знайдеться потрібний вам за всіма критеріями.

Smart-годинники розширюють можливості. Вони стають помічниками, за допомогою яких можна стежити за здоров’ям, займатися спортом, бути на зв’язку, оплачувати товари (NFC), визначати місце розташування та ін. Підберіть собі модель, яка буде відповідати вашим потребам, та користуйтесь у своє задоволення.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Релакс"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар