Чому доводиться чистити каналізаційні труби

У кожного з нас в житті виникають ситуації, коли треба чистити каналізаційні труби, викачувати вигрібну яму чи розбиратися, чому погано працює злив води у ванній чи туалеті. Коли неполадки легкі — ми намагаємося впоратися самотужки, коли ж складні — звертаємося до спеціалістів на кшталт компанії «Трудолюб» https://trubolub.com.ua/uslugi/prochistka-zasorov-kanalizatsii/ . Прочистка засмічень каналізації у звичайного споживача забирає немало часу і завжди думаємо, що наступного разу нічого не будемо кидати до унітазу.

poltavska-khvilia_xcwi/pI34pNr4R.jpeg

Однак не лише унітазом єдиним. Ми розповімо вам про основні причини виникнення засмічень.

Накопичення жиру

Дослідники стверджують, що у 70-80 % випадків труби забиваються саме жиром, який потрапляє до каналізації з кухні, пральних та посудомийних машин.

Жирова пробка, яка внаслідок засмічення виникає в каналізаційних трубах має неоднорідну консистенцію. До того ж накопичення жиру стають щільнішими за рахунок інших відходів та накопичення у проточній воді мінеральних солей. Такі жирові пробки в каналізації чистити найважче. Вони стійкі до зовнішніх факторів.

Забруднення механічного характеру

Вони становлять 10-20 % з усіх можливих варіантів. Зазвичай, це механічне сміття, яке знаходиться в трубах. До нього належать: деталі від дитячих іграшок, кавова гуща, залишки від овочів та фруктів, папір та вата, що змиваються в каналізацію.

poltavska-khvilia_xcwi/nROWtNrVg.jpeg

Помилки при встановленні труб

Основні з них:

  • гострі кути у місцях з’єднання труб;
  • використані труби вузького діаметру;
  • недостатній кут нахилу;
  • погано зачищені труби у місцях стиків;
  • стара система каналізації

Варто пам’ятати, що будь-яка річ має певний термін експлуатації. І каналізаційна труба не є виключенням. Тому навіть якщо система встановлена правильно — через старість труб каналізація буде засмічуватися.

Якщо збираєтеся міняти каналізаційні труби — зверніть увагу, що обладнання із ПВХ гладенькі всередині, тому жирові накопичення в них практично не затримуються.

І пам’ятайте, чистка каналізаційних труб в будинку — не проблема, якщо знаєш причини засмічення.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар