Давай поговоримо про секс... на пляжі

Екстремальний секс завжди більше запам’ятовується, ніж звичайний, адже він яскравий і незвичний, тому в опитуванні, яке ми проводили, чимало полтавців розповіли що нерідко надають перевагу саме йому. Відчуття адреналіну та збудження ні з чим не зрівняються. Однак не варто забувати про власну безпеку та безпеку оточення, особливо якщо йдеться про пляж у літній сезон.

Чому люди обирають екстремальний секс, які місця для інтиму полюбляють полтавці, та що варто мати з собою, аби насолодитися партнером/кою біля води у нашому матеріалі.

poltavska-khvilia_xcwi/VNehq03Vg.jpeg

Не в останню чергу на тягу до екстремального сексу повпливала війна. Експерт із сексології та психології 18+ Дмитро Свиридов виділяє сім основних причин, чому люди займаються екстремальним сексом:

 • Інтенсивність стимуляції нервової системи. У місцях, не пристосованих до інтиму, може бути високий рівень збудження. Люди таким чином намагаються втекти від рутини у відносинах чи в житті;
 • Потреба у контролі. Українці живуть у постійному стресі й не можуть контролювати те, що відбувається у країні. Секс в екстремальному місці заміщує це бажання контролювати щось у непередбачуваних обставинах.
 • Дослідження меж своєї сексуальності. В умовах війни люди усвідомили, що життя кінечне, тому почали шукати відповідь на питання: як я можу бути щасливим прямо зараз?
poltavska-khvilia_xcwi/MuHJqAq4g.png
Сексолог Дмитро Свиридов
 • Психологічний фактор. Деякі люди мають нестандартні сексуальні фантазії. Це може бути бажання кохатися на вулиці чи коли за ним спостерігають.
 • Емоційний аспект. Екстремальний секс може викликати сильні переживання, які є важливими для деяких людей, аби поглибити власне збудження. Навіть якщо у сексі все добре, є люди, які шукають методи отримати від цього ще більше емоцій.
 • Для декого секс за межами дому є обов'язковим для збудження через пережитий раніше травматичний досвід.
 • Культурний і соціальний фактори. Яскравий приклад — жартівлива домовленість українців у разі ядерного удару організувати оргію на Щекавиці. Для деяких пар така нормалізуюча соціокультурна хвиля стала поштовхом і ніби дозволяючим фактором.

Секс на вулиці — це збочення?

За словами Дмитра Свиридова, з точки зору сексології є чітке визначення збочення — це дії сексуального характеру щодо іншої людини без її згоди; дії в сексі, які можуть заважати іншим людям навколо; дії, які підпадають під правовий та кримінальний кодекс країни.

З цього можна зробити висновок, що екстремальний секс на вулиці не є збоченням, якщо у вас немає мети бути поміченими, вас не знімає чужа камера, ви усамітнилися і не заважаєте іншим людям. Тобто за згоди вашого партнера це норма.

Якщо під час екстремального сексу вас зненацька заскочать, то скоріш за все це не спричинить серйозної психологічної травми. Може з'явитися побоювання.

«Колись моя клієнтка займалася сексом з чоловіком, і їхня дитина зненацька заповзла до них у кімнату в цей момент. І потім навіть якщо дитина була в сусідній кімнаті в ліжечку, навіть якщо двері були зачинені й вона не могла б зайти, у чоловіка пропадала ерекція. Тобто спрацьовував цей психологічний тригер».

Якщо люди обирають екстремальний секс свідомо і розуміють, що їх можуть заскочити, вірогідність психологічного збою низька. Але це може травмувати того, хто їх побачить, особливо, якщо це буде дитина.

Власний досвід полтавців

Ми попросили містян розказати про власний досвід сексу на пляжі. Дехто поділився враженнями через анонімну гугл-форму, дехто — відкрито розповів у фейсбуці. Однак ми вирішили зберегти приватність всіх учасників опитування.

poltavska-khvilia_xcwi/DS_bq034R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/-GMa30qVg.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/PUQa3034g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/JZpa3A34R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/dFMf3A3VR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/qn0fq0q4R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/wRXfqA34R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/WJVY3034g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/uRAL3A3VR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/d8lYqAqVg.jpeg

Які хвороби можна підхопити, займаючись сексом у воді або на піску?

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії Євгенія Сарбєй пояснює, яка небезпека чатує на любителів сексу на пляжі:

«Мальовниче морське узбережжя, шум прибою, зоряне небо… Як можна встояти та не піддатися спокусі сексуальних втіх зі своїм партнером. Але насправді це виглядає красиво і легко лише у фільмах. Ви можете зіткнутися з низкою проблем як у процесі статевого акту, так і надалі».
poltavska-khvilia_xcwi/eytEq034g.jpeg
Гінекологиня Євгенія Сарбєй

Пісок та солона вода мають подразливу та травматичну дію на слизову піхви та у поєднанні зі статевим актом до появи мікротріщин, які підвищують шанси заразитися специфічними (якщо партнер має інфекції, що передаються статевим шляхом) та неспецифічними інфекціями, які знаходяться у воді та піску.

Частіше за все це мікроорганізми кишкової групи. Тому, секс у воді чи на піску несприятливо впливає на жіноче здоров'я, порушує нормальну мікрофлору піхви (мікробіом), тим самим збільшує ймовірність розвитку кольпітів, цервіцитів, бактеріального вагінозу та циститу.

«Якщо все-таки вас захлине пристрасть, потурбуйтесь, щоб пісок не потрапляв у ваші інтимні місця, у воді обмежтесь лише прелюдіями. Після статевого акту використовуйте антисептичні вагінальні супозиторії або розчини, вагінальні капсули, що містять корисні для мікрофлори піхви бактерії, в тому числі лактобактерії. Та найголовніше, обирайте перевіреного статевого партнера», — підсумовує лікарка.

Любиш кататися — люби і саночки возити

Окрім проблем зі здоров'ям можна отримати ще й проблеми із законом. До прикладу у квітні Франківський районний суд Львова визнав винною львівʼянку у дрібному хуліганстві, а саме через секс на зупинці громадського транспорту ввечері 25 лютого. Водночас у мережі почалося обговорення щодо того, чому не притягнули до відповідальності хлопця.

poltavska-khvilia_xcwi/ABCsq03Vg.jpeg
«Громадянка на зупинці громадського транспорту вчинила дії розпусного характеру, а саме: бувши оголеною нижче пояса, вступила в контакт (статеві зносини) з громадянином, чим порушила громадський порядок, що стало проявом безсоромності та грубої непристойності», – йдеться в матеріалах справи.

Львів’янка на судовому засіданні вину визнала. Суд дав дівчині усне зауваження, а от про притягнення до відповідальності хлопця не йшлося. Пізніше правоохоронці пояснили, що у суді є матеріали справи про притягнення до відповідальності хлопця за статтею про дрібне хуліганство.

Речниця патрульної поліції Полтавщини Наталія Костильова зазначає, що заняття сексом в громадському місці – це адміністративне правопорушення, яке кваліфікується за статтею 173 («Дрібне хуліганство») КУпАП. За це передбачено штраф від 51 до 119 гривень або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Поради для тих, хто наважився

poltavska-khvilia_xcwi/61kXqA34g.jpeg

Для тих українців, які хочуть внести новизну у свої відносини, скинути стрес і рутину, сексолог Дмитро Свиридов рекомендує:

 • займатися сексом там, де вас не зможуть побачити;
 • обрати місце, яке не потрапляє в поле зору камер спостереження;
 • знімати процес на телефон, щоб потім «смакувати» це разом;
 • попередити партнерку/ра завчасно про такі плани.

Містяни ж надають охочим більш практичні поради:

«У першу чергу знайти затишне місце, де вас не турбуватимуть і не викличуть поліцію, якщо, звичайно, не хочеться максимально екстремального — з випадковими свідками. Також потурбуватися про комфорт партнера/партнерки і свій власний. Намет, простирадло, репелент і оце усе захистять від піска чи комах в найнеочікуваніших місцях. Ну і головне, щоб всім було добре і хотілося одного і того ж».

«По перше, мати з собою пакет для презервативів і самі презервативи. По друге вологі серветки По третє, візьміть нормальне (!) покривало на пісок. Не займайтесь сексом одразу після того, як покупались, а то можна зробити хворобливі дні для дівчини».

«Забезпечити собі максимальний комфорт, щоб пісок/дрібні кусочки мушель/трава/жуки й інша нечисть не лізла куди не треба. А воно лізе, ще й як, особливо під час пристрасних обіймів, перевертань і тд. У воді не скользить, а в солоній морській ще й все свербить, особливо потім. Максимум — секс на лежаку, але теж такоє, незручно».

poltavska-khvilia_xcwi/NU-UqAqVg.jpeg

«Бути обережним. Екстрим екстримом, але можна відхватить, бо комусь може не сподобатись».

«Носіть з собою генітальний антисептик, бо лікуватися доведеться довго».

«Не боятися і пробувати. Це дуже заводить. З моїм майбутнім чоловіком ми практикували секс у сквері, на задньому сидінні авто, в офісі після роботи. Ніяких неприємних чи компроментуючих наслідків не було. А відчуття дуже круті. Але не варто втрачати пильності й краєм ока спостерігати за тим, що відбувається навколо».

Підсумуємо. Якщо дотримуватися рекомендацій лікарів та більш досвідчених полтавців, то загалом за секс у публічному чи екстремальному місці вам нічого не буде. Тож кохайтеся як вам хочеться, аби тільки іншим не заважали.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Релакс"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар