Де і як можна здобути грошовий приз?

Як кажуть, хто не ризикує, той не п’є шампанського. А ви коли-небудь ризикували задля перемоги? Випробовували свою удачу, беручи участь у маркетингових акціях? А якби одержали, скажімо, мільйон гривень: на що б витратили? Наразі єдиним легальним способом швидко розбагатіти є промоакції та маркетингові акції.

І сьогодні ми розповімо вам про «ІМІДЖ КЛУБ», а точніше про нового щасливого власника грошового призу – Алєксєєва Віктора Леонідовича з м. Кременчук.

poltavska-khvilia_xcwi/-N6NqdNIR.png

Пан Віктор родом з Ізюма, Харківської області, але вже давно переїхав у Кременчук, що на Полтавщині, дуже любить це місто і вважає його своїм «другим домом». Він згадує рідний Ізюм із тугою на серці, адже це місто пережило багато болю через навалу російських окупантів. Чоловік сподівається, що колись повернеться у відбудоване затишне місто, яке живе спокійним мирним життям.

Віктор Леонідович – світла і добра людина, про що красномовно свідчать його вчинки. Адже частину призових коштів він віддав на потреби ЗСУ. Незважаючи на свій поважний вік і можливість відпочивати на заслуженій пенсії, він досі працює повний робочий день, адже хоче бути частиною активного соціуму, поки має сили. Тому й вирішив особисто приїхати у Київ для вручення йому призу.

poltavska-khvilia_xcwi/XSgv3OHSR.png

Усім нашим читачам пан Віктор щиро радить вірити в себе і свою удачу: «Реєструйтеся в «ІМІДЖ КЛУБІ»™ і не втрачайте шанс на збагачення, а ще краще — реєструйтеся цілою родиною, щоб збільшити свої шанси на приз!»

І це лише одна з безлічі щасливих історій, що абсолютно реальні, коли акцію проводить добросовісний організатор. Отже, будьте пильними та довіряйте лише чесним і перевіреним компаніям! А ми нагадуємо, що стати наступним переможцем може кожен, тож реєструйтеся вже зараз за посиланням: https://imageclub.com.ua/

Щиро бажаємо вам успіху!

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар