Де на Полтавщині безоплатно вакцинувати тварин від сказу

Всеукраїнська ініціатива Save Pets of Ukraine запустила проєкт «Лапки в безпеці», який передбачає безоплатне чипування і вакцинацію домашніх улюбленців.

poltavska-khvilia_xcwi/7HE8s8YSR.jpeg
Фото ілюстративне

З 10 травня по 10 червня полтавці зможуть безоплатно вакцинувати від сказу й вірусних захворювань та чипувати своїх улюбленців.

«Такий комплексний підхід допоможе не тільки вберегти чотирилапого від хвороб, але й суттєво збільшити його шанси на повернення у родину у випадку загублення», — йдеться у повідомленні.

На Полтавщині послуги можна отримати за адресою: стаціонар ветеринарної клініки VetLik, село Розсошенці, вул. Кременчуцька, 53. Телефон: 095 830 0780.

Обмежень кількістю домашніх тварин на одного власника немає.

Першочергово послуги надаватимуть тваринам внутрішньо переміщених українців.

Проєкт організовано Міжнародним фондом захисту тварин IFAW, українською соціальною ініціативою Save Pets of Ukraine від Kormotech та литовським благодійним фондом U-Hearts.

Нагадаємо, 20 січня цього року собака зі сказом покусала чотирьох гадячан. 12 березня хворий на сказ кіт покусав двох людей в Омельнику. 20 березня у селі Шили на подвір'ї місцевого мешканця знайшли мертву лисицю, яка хворіла на сказ.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар