Де полтавцям отримати необхідні ліки чи медичну консультацію: список чат-ботів

НСЗУ опублікувала список корисних чат-ботів у месенджерах, в яких пацієнти зможуть дізнатися, де отримати необхідні ліки, як надавати домедичну допомогу чи проконсультуватися з лікарем онлайн.

poltavska-khvilia_xcwi/EaTaTKh4g.jpeg
Фото: Depositphotos

Чат-боти доступні у месенджерах Telegram, Viber та Facebook Messenger.

«Запитай у Гриця»

На цьому сервісі полтавці можуть дізнатися, де отримати необхідні ліки, зокрема, за програмою «Доступні ліки». Знайти його можна у Viber та Telegram.

«TacticMedAid»

Для тих, хто хоче дізнатися, як правильно надавати медичну допомогу під час війни, варто ознайомитися із цим чат-ботом. Він доступний у Telegram.

«Лікуйся»

Цей сервіс створили для людей, які зіткнулися із діагнозом «рак молочної залози». Він допоможе зорієнтуватися, в якій лікарні, які медичні послуги можна отримати безоплатно. Це може бути діагностика, або лікування онкохвороби. Скористатися ним можна у Telegram чи Viber.

«#АРТпоруч»

Завдяки цьому чат-боту, полтавці зможуть дізнатися де і як отримати антиретровірусну терапію в Україні та за кордоном. Він доступний у Telegram.

«Турбота»

Це безкоштовний сервіс. Полтавці можуть обрати напрям, за яким потребують консультації лікаря, залишити заявку та надіслати її в чат-бот. Програма зв'яже вас із фахівцем, який зареєстрований у програмі. Скористатися ним можна у Telegram.

«Джгут 2.0»

Як діяти в екстрених ситуаціях та надавати першу домедичну допомогу – рекомендації та поради, які доступні у чат-боті у Facebook Messenger, Telegram та Viber.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар