Дедюхін: «Московський патріархат в Україні підтримують колаборанти й тупі ідіоти» — у міськраді не проголосували заборону російської церкви

Депутати Полтавської міської ради під час позачергової сесії 5 жовтня не підтримали останнє питання на порядку денному.

poltavska-khvilia_xcwi/yhnx2E4VR.jpeg

Депутатська група ініціювала голосування питання звернення до Президента України та Верховної Ради України, щодо заборони діяльності Української православної церкви московського патріархату на території України.

«За» проголосували 14 депутатів, проти — один та п'ять депутатів утрималось від голосування. Рішення не прийняли.

Депутат Олександр Дедюхін, перед початком голосування, наголосив на тому, що боровся з МП ще до того, як це стало мейнстримом:

«Я зараз буду говорити й про їхню неканонічність, і про відмову від участі у Всеправославному соборі, але зараз це питання безпеки, в першу чергу. І багато хто був комсомольцем і я знаю багато комсомольців, які категорично не підтримують московський патріархат. Тому, що це організація, яка підтримує агресію росії проти України. Не припустимо те, що сьогодні в Полтаві священник МП говорять про те, що чекають на визволителів. Останнє, на чому я хочу наголосити, що московський патріархат на сьогодні підтримують 4% людей. 2% — колаборанти, і 2% тупих ідіотів».

Міський голова Олександр Мамай запитав у депутатів яке право вони мають втручатися у справи релігії:

«Хто дав нам право втручатися в релігію? Хто нам надав право розказувати Президенту що нам робити. Якщо він прийме рішення і внесе законопроєкт у Верховну Раду, і та його підтримає, повірте, ми всі будемо його підтримувати».

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар