Декомунізація в дії: у Старих Санжарах і Шпортьках перейменували вулиці

Загалом декомунізували назви трьох вулиць і трьох провулків.

Декомунізація триває в Україні з 2015 року. Відповідний пакет законів Верховна Рада прийняла 9 квітня 2015­го. 15 травня закони підписав тодішній президент Петро Порошенко. Із того моменту почалося перейменування великої кількості населених пунктів і вулиць нашої держави.

Нещодавно в двох селах Новосанжарської громади відбулися громадські обговорення про перейменування вулиць і провулків.

Зокрема, у Шпортьках місцеві жителі обговорили доцільність перейменування провулку Фрунзе, а в Старих Санжарах — вулиць Жовтнева, Перебудівська і П’ятирічанська та провулків Перебудівський, Жовтневий.

За інформацією Відділу інформаційної діяльності, програмного забезпечення та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради, після оприлюднення на офіційному сайті розпоряджень голови про громадські обговорення, за 20 днів не надійшло жодного зауваження чи пропозиції.

Під час зустрічі старости села Шпортьки із місцевими жителями було вирішено перейменувати провулок Фрунзе на Бузковий.

Мешканці Старих Санжар теж підтримали перейменування вулиць та провулків, змінивши назви: вулиць Жотвнева — Соборності, Перебудівська — Осіння, П'ятирічанська — Житня. Та провулків: Перебудівський — Зоряний, Жовтневий — Медовий.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар