Депутат Полтавської облради досі веде бізнес у росії — NGL

Депутат Полтавської обласної ради Микола Корецький досі володіє кількома підприємствами та готелем, які діють в росії.

poltavska-khvilia_xcwi/zAUz5-cSR.png
Фото з відкритих джерел

Про це йдеться у розслідуванні NGL. Media.

Микола Корецький – власник одного із найбільших в Україні підприємств-виробників комунальної техніки «Альфатекс» та депутат Полтавської обласної ради. Розслідувачі з'ясували, що чоловік досі володіє кількома російськими підприємствами, а також має готель біля москви.

Раніше Корецький розповідав, що розпочав ведення бізнесу з перепродажу в росію кременчуцьких вантажівок КрАЗ. Після 2014 року чоловік перетворив «Альфатекс» на підприємство з виробництва комунальної техніки. Після запуску підприємство почало брати участь в державних закупівлях на поставку комунальної техніки.

Попри це, у Корецього залишився бізнес у рф. Це він вказував і в своїй декларації за 2020 рік.

poltavska-khvilia_xcwi/ZVH9D-cSg.webp
Графіка: NGL. Media

Нині Корецький є єдиним власником компанії «КрАЗ-Ростов», зареєстрованої в Тюменській області. Також компанії депутата пов'язані з російськими фірмами. Наприклад, Корецький володіє компанією «Актив-Плюс», зареєстрованою в російському Кемерові. Депутат володіє і 80% товариства «КрАЗ НН» у Нижньому Новгороді. Наприкінці 2015 року це товариство завозило техніку з України.

Також Микола Корецький досі є співзасновником «РусКрАЗу». Ще у 2017 році ця фірма торгувала з полтавськими підприємствами. У 2020 році Корецький передав майже всю частку у підприємстві росіянину, втім, повністю з нього не вийшов.

Окрім цього Корецький має готель за 30 км від москви, який відкрив у 2006 році. Готель працює і зараз. За 2022 рік він отримав близько 124 тис. доларів виручки. Основними клієнтами готелю є російські військові та їхні родичі, оскільки він розташований неподалік однієї із військових частин.

Також Корецький веде бізнес в Україні. За підрахунками розслідувачів, після початку повномасштабного вторгнення завод Корецького, розташований в Кременчуці, уклав угод на майже 900 млн грн. У 2018 році він досі купував комплектуючі в російської фірми.

«... фірми, які залишилися незакритими, не працюють. По них ідуть різні суди з контрагентами (хтось не заплатив за автомобілі нам, десь директор втік… тривають суди). З 2014 року судитися в Росії стало ще гірше… тому справи не закривають… якось так. А з 2022 року навіть працівники моїх російських фірм зі мною практично не спілкуються, бо їм за це світить тюрма. Такі справи…», - написав Микола Корецький журналістам NGL.

Також у коментарі журналістам юрист Тарас Сенів пояснив, що наразі закрити бізнес у росії справді складно й збитково, але можливо.


Корецький також відомий своєю любов'ю до московського патріархату. Депутат навіть дав гроші на будівництво церкви Піщаному біля Кременчука. Окрім цього, вже після початку російсько-української війни, чиновник не соромився заявлятися на публіці у головному уборі з радянською зіркою.

poltavska-khvilia_xcwi/T0h3F-cIg.png
Микола Корецький із сином. Кременчук. Фото: 2020 рік

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар