Дев'ятнадцятирічний полтавець організував власний сольник
6 серпня у Художньому музеї відбувся фортеп'янний сольний концерт Олександра Олійника. Нічого дивного, прочитавши подумали ви. А якщо так — Олександру Олійнику 19 років. Він організував свій перший сольний виступ.
Другий поверх Художнього музею. На світлих стінах висять картини дітей, посеред зали стоїть інструмент. Початок концерту анонсовано на 15:00. О 14:50 люди ще збираються. Купують квиток. Вартість — 40 грн, ніби на екскурсію.
У залі людно — тут і люди поважного віку, і молодь 35-ти+, і молодші, і дуже молоді п'ятирічні хлопці.
Олександр з'являється о 15:00. Помітно, що переживає. Вітається і говорить, що навіть у час війни культура є дуже важливою. Хлопець не просто грає. Він розповідає про кожного композитора в перерві між музичними творами.
У залі тихо. Дуже тихо. Поринаєш у атмосферу музики. Видихаєш. Слухаєш і роззираєшся. Бачиш перед очима портрети Бандери, Лесі Українки, Симона Петлюри, Івана Мазепи — усі дуже яскраві, усіх намалювали полтавські діти. А в той час слух лоскоче музика українського композитора Бориса Лятошинського.
Ніби немає війни, нечутно сирен. Хоча концерт і має назву «Життя між сиренами».
Олександр говорить, що це його перший сольний концерт. Хотілося зробити культурний захід у місті, тому й звернувся з пропозицією до керівництва Художнього музею.
Раніше Олександр уже виступав у «Новому Акрополі», збираючи кошти на ЗСУ, а до цього розповідав «Полтавській хвилі», що таке бьордвотчінг.
Восени Олександр вирушає на навчання до київської консерваторії. Ми бажаємо йому успіхів і багато-багато концертів у рідному місті.
Подякуй авторці!
Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.