Дев'ятнадцятирічний полтавець організував власний сольник

6 серпня у Художньому музеї відбувся фортеп'янний сольний концерт Олександра Олійника. Нічого дивного, прочитавши подумали ви. А якщо так Олександру Олійнику 19 років. Він організував свій перший сольний виступ.

poltavska-khvilia_xcwi/fuDFs9z4R.jpeg

Другий поверх Художнього музею. На світлих стінах висять картини дітей, посеред зали стоїть інструмент. Початок концерту анонсовано на 15:00. О 14:50 люди ще збираються. Купують квиток. Вартість — 40 грн, ніби на екскурсію.

У залі людно — тут і люди поважного віку, і молодь 35-ти+, і молодші, і дуже молоді п'ятирічні хлопці.

poltavska-khvilia_xcwi/nqaFs9kVg.jpeg

Олександр з'являється о 15:00. Помітно, що переживає. Вітається і говорить, що навіть у час війни культура є дуже важливою. Хлопець не просто грає. Він розповідає про кожного композитора в перерві між музичними творами.

У залі тихо. Дуже тихо. Поринаєш у атмосферу музики. Видихаєш. Слухаєш і роззираєшся. Бачиш перед очима портрети Бандери, Лесі Українки, Симона Петлюри, Івана Мазепи — усі дуже яскраві, усіх намалювали полтавські діти. А в той час слух лоскоче музика українського композитора Бориса Лятошинського.

poltavska-khvilia_xcwi/boicyrk4R.jpeg

Ніби немає війни, нечутно сирен. Хоча концерт і має назву «Життя між сиренами».

Олександр говорить, що це його перший сольний концерт. Хотілося зробити культурний захід у місті, тому й звернувся з пропозицією до керівництва Художнього музею.

Раніше Олександр уже виступав у «Новому Акрополі», збираючи кошти на ЗСУ, а до цього розповідав «Полтавській хвилі», що таке бьордвотчінг.

Восени Олександр вирушає на навчання до київської консерваторії. Ми бажаємо йому успіхів і багато-багато концертів у рідному місті.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар