Дядя Жора закохав усіх своїх прихильників з новим хітом «Лівий Берег», що втілює магію кохання

Літо зустрічаємо з новим романтичним треком від українського шоумена Вадима Мичковського, відомого як Дядя Жора. Його остання пісня "Лівий берег" змусить стопроцентово відчути атмосферу закоханих та надихнеться на незабутні моменти.

Слухати пісню Лівий Берег - обери свою платформу: https://orcd.co/livyy_bereh

poltavska-khvilia_xcwi/sto-hFe4g.webp

"Лівий Берег" - це гімн кохання, яке здатне розчинити серце кожного. Мелодія, що заворожує і тексти, наповнені почуттям, пробуджують в душі теплий романтичний настрій.

Відеокліп до треку дарує незабутню подорож по мальовничому літньому Києву, де закохані герої сповідують один одному найщиріші почуття. Його іскрометний гумор та неповторна енергія роблять кожен перегляд справжнім вітаміном щастя. Дивись відео та коментуй одним з перших на YouTube! Поділись відео з коханою людиною ;-)

Дядя Жора, відомий своєю безмежною креативністю та душевною теплотою, знову зміг підкорити серця аудиторії. Його творчість та благодійна діяльність вносять яскраві позитивні емоції в життя тисяч людей.

Артист готується випустити ще декілька хітів та провести всеукраїнський благодійний тур, щоб подарувати ще більше вражень та допомогти тим, хто цього потребує.

poltavska-khvilia_xcwi/u8T-2KeVg.webp

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар