Дива трапляються: неймовірна історія безпритульного сліпого пса з Гребінки

Історія про покинутого собаку, який мігрував з Полтавщини до Великобританії.

poltavska-khvilia_xcwi/cXTYsB27g.jpeg
Степанич (Фредді)

Кинутого напризволяще сліпого та напівмертвого собаку з Гребінки вилікували та "поставили на лапи". Тепер він живе у порядній сім'ї в Единбурзі. Історію розповіли на ІРТ.

Майже рік тому сліпого, худого та напівживого собаку на вулицях Гребінки знайшли волонтери. Степанича (так назвали харизматичного та добродушного пса) лікували та доглядали в одній з ветклінік Полтави. Степанич мав проблеми з зором (на жаль невиліковні), в його випадку катаракта невиліковна. Собака ледь стояв на ногах, а крізь подерте хутро наскрізь просвічувалися ребра. Пес харчувався сміттям та побутовими відходами, які міг знайти на смітниках.

Більше пів року Степанич перебував на поруках у ветлікарів та зоозахисників. І йому потрібно було вже підшукувати люблячу родину, яка змогла б дбати про нього. На превеликий жаль, мало хто згодиться взяти відповідальність за сліпу стару собаку.

poltavska-khvilia_xcwi/7UfPyf2ng.jpeg
нова родина Степанича в Единбурзі

Але дива трапляються: Степанич наразі живе у двоповерховому будинку в столиці Шотландії Единбурзі та має люблячу турботливу сім'ю. Про це розповіла волонтерка та зоозахисник Наталія Оскар в інтерв'ю ІРТ:

«Ще рік тому ця тваринка блукала виснажена містом Гребінка, він був дуже виснажений. Зовсім сліпий, він не бачив, куди він йде, його могла збити машина. Він їв сміття, тому що у його шлунку були сміттєві пакунки. Собака, яка вчора помирала на вулиці в м.Гребінка, зараз живе у Великій Британії, у Шотландії. У двоповерховому будинку, в гарній сім’ї. Хлопчик кладе голову йому на «плечі» і каже my friend, що означає «мій друг».
poltavska-khvilia_xcwi/CLcyyf27g.jpeg
Фредді (Степанич)

Історія великого сліпого собаки з Полтавщини підкорила подружню пару з Единбурга — Кару і Вільяма, які побачили його фото в Інтернеті. На перевезення Степанича в Единбург не пожаліли 800 фунтів стерлінгів. За цю суму могли придбати породисте цуценя, але обрали саме його. Тепер його звати Фреді, і в цій родині він не пес, а член сім’ї.

Чудеса трапляються! Варто вірити в диво і воно, обов'язково, справдиться.

Читайте також нашу статтю про роботу кінологів.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар