Для перевезення школярів у старостатах Полтавської громади до бюджету заклали 20 млн

Торік на перевезення учнів витратили у чотири рази менше — п'ять млн грн. З березня автобуси обслуговували п'ять маршрутів.

poltavska-khvilia_xcwi/B4DCSRTVR.jpeg
Фото ілюстративне

Начальниця управління освіти звітуючи про виконання бюджету 2022 Жанна Каплоух розповіла, що у січні-лютому 2022 року перевезення відбувалися за одинадцятьма маршрутами, а з березня за п'ятьма маршрутами. Оплачена сума згідно з договором становила майже п'ять мільйонів.

Депутат міськради Едуард Волков попросив на найближчому засіданні бюджетної комісії показати акти виконаних робіт за минулий рік, адже новий бюджет передбачає збільшення витрат у чотири рази. На що начальниця управління відповіла:

«Там є стаття на 4 млн у разі, якщо будуть проходити заходи — свято першокласників, ЗНО тощо. Цього року, наприклад вони не проводилися».

На думку депутата, за суму, яку витратили на перевезення, старостати можна було забезпечити власними комунальними автобусами.

«До того ж минулі тендери на перевезення вигравав наш монополіст Лупаєнко. Тобто міська рада працює конкретно на одну фірму, під яку роблять тендери. Як можна голосувати за 20 млн на наступний рік, коли ми бачимо таку історію в минулому», — сказав Едуард Волков.

Нагадаємо, громада на Полтавщині придбала шкільний автобус.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар