Для спальні, вітальні чи роботи: як вибрати настільну лампу в дім

Додаткове освітлення у вечірній час не тільки створює затишок у оселі, а ще й захищає очі тих, хто полюбляє працювати вечорами. Тому правильно підібрана настільна лампа буде не тільки вдалим помічником вдома, а й стильним елементом декору.

Одним із лідерів виготовлення стильних і якісних ламп є компанія Philips. Виробники пропонують інноваційні рішення, які задовольняють вимоги будь-кого.

poltavska-khvilia_xcwi/AYwbSNTIR.jpeg
Ілюстративне зображення

Як обрати лампу

Обираючи настільну лампу, наприклад тут https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/svetilniki_philips.html, слід звернути увагу на кілька речей:

  • потужність - її має вистачити, аби освітити певну площу кімнати. Для комфортного облаштування робочого місця потрібна лампа зі світловим потоком 500-700 лм. Такий потік може мати пристрій у 60 Вт.
  • функція пристрою в оселі;
  • висота. Рекомендований розмір - 35 см. Оптимальним рішенням нині вважаються лампи-трансформери - вони можуть змінювати функцію регулювання висоти та напрямок світла;
  • елементи, з яких складається лампа (кут нахилу, висота, кріплення).

При покупці пристрою також варто звернути увагу на плафон. Якісні лампи мають плафони певного розміру. Суть у тому, що лампа не має виходити за його кордони. У протилежному випадку світло буде засліплювати. Важливо також, щоб пристрій був зі стійкою основою - тоді за безпеку користувача можна не переживати.

Від чого залежить вибір лампи

Лампу вибирають залежно від її функціоналу. Для чого вона - аби дитина не псувала зір, виконуючи домашнє завдання, для рукоділля, читання перед сном у кімнату, чи для ненав’язливого освітлення у вітальню.

Зважаючи на це, при покупці важливо розуміти, що для робочого місця потрібен пристрій з оптимальним світловим потоком та можливістю налаштувати потрібну яскравість. Для хобі та читання підійдуть пристрої з потужністю 60 Вт. Для вітальні та спальні зазвичай використовують моделі з великими абажурами, що слугують ще й повноцінним елементом декору.

Найважче вибрати лампу для обладнання робочого місця дітям. Тут потрібно врахувати кілька моментів.

  1. Не варто купувати лампу з яскравим плафоном - це буде лише відволікати дитину від завдань.
  2. Обираючи пристрій для освітлення, учню найменш важливим є дизайн. Краще вибрати звичайну конусоподібну лампу яка гарно розсіюватиме світло.
  3. Ідеально, якщо лампа буде кріпитися до столу. Це захистить її від падінь.
  4. Важливо при покупці також звертати увагу на матеріал плафона - металічний абажур нагрівається - дитина може випадково отримати опіки.

Якщо хочете бути впевнені у якості обраного предмета - зверніться до перевірених магазинів та надійних виробників. Це заощадить ваш час та нерви.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар