Для українських вчителів створять групи психологічної підтримки

Українські вчителі зможуть отримати кваліфіковано психологічну допомогу онлайн, через проведення зустрічей на платформі Zoom.

poltavska-khvilia_xcwi/hkiIfry7g.jpeg

Про створення груп інтерактивної психологічної підтримки, анонсованою МОН, повідомляють у пресслужбі Полтавської ОВА:

«Міністерство освіти і науки України спільно з проєктом ПРОшкола (@proshkoluproject) створює інтерактивні групи психологічної допомоги для українських учителів».

Як повідомляють в ОВА, зустрічі з психологами проходитимуть раз на тиждень, триватимуть по півтори години. Кожен з педагогів зможе поділитись своїми проблемами, поставити будь-які запитання, отримати психологічну допомогу. Груп може бути декілька, залежно від кількості охочих.

Супервізія триватиме три місяці. Кожну групу вестиме один психолог. Максимальна кількість учасників однієї групи — 15 осіб. Після початку навчання до конкретної групи приєднатися вже не можна буде, щоб не створювати дискомфорт іншим учасникам.

Як вступити до групи?

Щоб потрапити до групи психологічної підтримки, необхідно доєднатися до Телеграм-каналу, де будуть опубліковані оголошення про набір, час занять та перелік фахівців.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді та лабораторією позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України розробили наскрізну навчальну програму з позашкільної освіти оздоровчого напряму «Основи безпеки життєдіяльності в умовах бойових дій», а також методичні рекомендації до неї.

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар