Дніпровський театр покаже виставу-перформанс у Полтаві

29 липня плейбек-театр «Сусіди» з Дніпра зіграє виставу «Наші великомаленькі історії», яка заснована на розповідях глядачів із залу.

Про це йдеться на сторінці заходу.

Вистава відбудеться 29 липня о 17:00 на Першотравневому проспекті 21 на четвертому поверсі. Вартість у день перформансу — 350 гривень.

Ведучий перформансу запитуватиме в аудиторії: «В кого є історія?»

Хтось з глядачів підіймає руку та розповідає її усім, і акторам і глядачам. Після чого актори відіграють історію на сцені. Таким чином історія оживає і стає частиною усіх присутніх. І так відбувається декілька разів. І в просторі перформансу створюється атмосфера згуртованості та контакту.

poltavska-khvilia_xcwi/nswj4a3Vg.png
«Ми живемо посеред великої історії. Про те, що ми бачимо за вікном і у новинах через роки будуть писати не один параграф у підручниках історії. Там будуть писати про війну, про фінансові кризи та геополітичні зміни. Та чи буде там написано про довгу телефонну розмову з коханою людиною? Чи про сварку з найкращим другом? Чи про кота, якого залишив родичам і дуже скучив за ним. Істориків мало цікавлять такі особисті історії. Та вони цікавлять плейбек-театр "Сусіди"», — йдеться у повідомленні.

Якщо глядачам буде цікаво, як працює плейбек-театр з середини, то в неділю 29 липня пройде майстер-клас.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар