До Дня Конституції полтавські рятувальники перейшли у посилений режим роботи

До 9 години 29 червня підрозділи ДСНС працюватимуть у посиленому режимі несення служби. Такі заходи застосовують з нагоди відзначення Дня Конституції України,

У цей період постійно моніторитимуть техногенну та пожежну безпеки у межах зон відповідальності. Особливу увагу приділять об’єктам із масовим перебуванням людей, на яких будуть проводитися заходи, пов’язані із святкуванням Дня Конституції України, повідомили у ГУ ДСНС у Полтавській області.

Як повідомили у пресслужбі ДСНС, окрім заходів під час святкування, провели і роз'яснення заходи щодо необхідності дотримання вимог правил пожежної безпеки та безпочного відпочинку біля водойм. Також організовано міжвідомчу взаємодію та проводяться роботи щодо попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій, дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки з обслуговуючим персоналом на об’єктах, що задіяні до проведення заходів.

Також в готовності до застосування для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та надзвичайні події перебуває і авіація ДСНС.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар