До Дня вишиванки та Дня Європи у Полтаві проведуть два концерти

19 травня, до Дня вишиванки, на театральній площі Полтави відбудеться мистецький захід «Моя Вишиванка – душа України!».

poltavska-khvilia_xcwi/kJkS_Fung.jpeg
Фото ілюстративне

Про це повідомляє «Полтавщина туристична».

У концертній програмі візьмуть участь артисти Полтавської обласної філармонії: заслужена артистка України Олена Шевченко, тріо «Вишиванка», заслужена артистка України Тетяна Садохіна, заслужений артист України Микола Гармаш, пісенно-танцювальний ансамбль «Полтава», солістки Марина Ткаченко та Лариса Борисенко, гурт «Краяни». Також відбудеться показ колекції вінків Ірини Григорової у поєднанні з колекцією старовинних вишиванок центру «Століття краси» (керівник Ольга Агеева). Вестиме свято Катерина Кібенко.

Окрім цього, до Дня Європи, 21 травня, на тій же площі відбудеться концерт Полтавського академічного симфонічного оркестру «Україна і Європа – різне минуле, єдине майбутнє».

Концертна програма за участі артистів Полтавського академічного українського музично-драматичного театру ім. М. В. Гоголя та відомих солістів Полтавщини.

У рамках заходу відбудеться презентація рушника-рекордсмена, який назвали «Рушником єдності» та внесли до реєстру Національного рекорду України, як найдовший рушник.

Нагадаємо, на Миргородщині триватимуть навчальні стрільби.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар