До нового військового ліцею у Полтаві цьогоріч наберуть 90 юнаків і дівчат

18 липня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький оглянув умови навчання майбутніх учнів Полтавського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

poltavska-khvilia_xcwi/LaTRFwC4g.jpeg

Про це йдеться на сторінці Полтавської облради.

За словами в.о. начальника Полтавського військового ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, полковника запасу Олександра Баленка, вже триває прийом заяв від майбутніх ліцеїстів.

Зарахування здійснюватиметься на конкурсній основі за результатами вступних випробувань з урахуванням результатів медичного огляду та психологічного обстеження.

«Випускники 9 класів вже подають документи для вступу. У цьому році ми набиратимемо до 90 юнаків і дівчат. Всі повинні скласти вступні іспити. Учні матимуть повний пансіон, будуть забезпечені харчуванням, одягом. Вони здобуватимуть загальну освіту зі спеціалізацією військового вишколу. Це додаткові години з предметів “Захист України”, з фізичної підготовки. Передбачається кімната для зберігання навчальною зброєю, клас домедичної підготовки, з техніки безпеки», – розповів Олександр Баленко.

На думку голови обласної ради Олександра Біленького, рішення щодо створення ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою саме в обласному центрі було абсолютно правильним. Приміщення знайшли на базі одного з полтавських ліцеїв.

«Мали запит від батьків і учнів, питання залишалося лише у пошуку приміщення. Знайшли приміщення на базі одного з полтавських ліцеїв. У нього хороша логістика, великі приміщення й достатньо простору, щоб облаштувати стройовий плац, спортивні майданчики, смугу перешкод тощо. До осені у спальних корпусах планують закінчити косметичний ремонт», – зазначив Олександр Біленький.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар