Доброволець з Полтави створив подкаст про те, як не боятися змін

Перед тим, як вирушити на фронт, доброволець Олександр Ткаченко, поділився своїми думками про зміну життя та шлях до війни у власному подкасті.

poltavska-khvilia_xcwi/XXoA0msIR.png

Про це Олександр повідомив на сторінці у соцмережі.

У цивільному житті працював старшим аналітиком, був директором Полтавського міжнародного фестивалю «Меридіан Полтава» у 2018-2019 роках. А ще був культменеджером літературної організації Magnum Opus, яка запрошувала у Полтаву відомих письменників, серед яких Макс Кідрук, Андрій Любка, Сергій Жадан, Олександр Михед та інші. Олександр займався написанням стратегії розвитку культури міста Полтави, досліджував, що потрібно для культурного розвитку міста.

Також, разом з командою та працівниками Галереї Мистецтв, займався оцифровуванням картини Миколи Ярошенка. У результаті створивши електронний архів робіт художника. Завдяки цьому картини доступні в електронній версії, в той час, коли їх вивезли з музею під час війни.

«Я не вірю в можливість миру, я хочу перемоги України. Тому настав і мій час бути у війську. Це було непросте рішення. Особливо для рідних.Мені не давали повістки — пішов сам добровольцем. Дякую хлопцям та дівчатам на фронті, які дали час підготуватися», — написав Олександр.

У останні дні цивільного життя він разом із Костянтином Калюжним записав подкаст про різні роботи однієї людини.

Зокрема, як можна працювати аналітиком, менеджером культури, директором фестивалю чи проектувальником електричних підстанцій та не боятися змінювати діяльність. А також про тіньову сторону морального виснаження та психологічну терапію з антидепресантами.

«Через пів року матиму відпустку — запишемо для вас як перейти із ІТ у ЗСУ», — додав автор.

Подкаст можна послухати на Spotify та YouTube.

Марія Дрофич

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар