Догляд, на який заслуговує ваша шкіра. 5 причин перейти на професійну косметику

Асортимент засобів для догляду за обличчям і тілом вражає розмаїттям: косметику можна придбати в супермаркеті, аптеці, салоні краси і навіть у виробника модного одягу. Та не вся вона однаково ефективна. Якщо мас-маркет, аптека і навіть клас люкс орієнтовані на користувача, який сам займається діагностикою шкіри, то професійні лінійки використовують під контролем косметологів. Різниця у тому, що останні містять набагато більше активних компонентів, діють швидко та мають накопичувальний ефект. Кажуть, варто один раз спробувати — більше жодного разу рука не потягнеться до звичайних засобів. З'ясовуємо, чому так відбувається.

poltavska-khvilia_xcwi/oWNHDiT4R.jpeg

Причина перша: особливий підхід

Професійна косметика — це плід праці цілого колективу лікарів, хіміків, косметологів. Дослідники працюють над тим, аби розробити дійсно ефективні формули і отримати передбачуваний результат. Наприклад, ізраїльський бренд Christina має власну лабораторію, до роботи в якій залучає кращих фахівців з Європи. Тому кожен продукт унікальний, його ефективність висока.

Причина друга: натуральний склад

Виробництво знаходиться в Ізраїлі, тут діють надзвичайно суворі стандарти якості. Жоден з інгредієнтів не закуповується у сторонніх постачальників. Усі складові професійної косметики натуральні, а головне, безпечні. Бренд використовує такі унікальні складові, як:

  • омолоджувальні пептиди, що гальмують вікові зміни;
  • олія сирійського майорану, лікарської рослини, що користується особливою повагою ізраїльтян;
  • дари Мертвого моря: вода, сіль, морські корали — унікальні компоненти для омолодження шкіри.

Виробництво ековідповідальне, тестування на тваринах не проводиться.

Причина третя: широкий асортимент

Christina — це 11 лінійок засобів для будь-якого типу шкіри та естетичної проблеми. В асортименті креми, маски, сироватки тощо для чутливої, проблемної, жирної, вікової шкіри, продукти, що інтенсивно зволожують, живлять, відновлюють, розгладжують, освітлюють епідерміс та надають шкірі сяяння. Кожна лінійка має неповторний склад та служить для вирішення конкретної проблеми. Знайти засоби для себе може кожна жінка.

poltavska-khvilia_xcwi/znHNvmT4R.jpeg

Причина четверта: підтримка професіоналів

Ізраїльський бренд люблять косметологи та їх клієнти, про що свідчать не лише чисельні відгуки, а й офіційні нагороди. Не так давно бренд отримав національну відзнаку «Вибір Країни 2021», а для виробника такого рівня це багато значить. Компанія справді турбується про жінок: безкоштовну консультацію професійного косметолога можна отримати онлайн. Спеціаліст допоможе обрати саме ті засоби, які потрібні конкретній людині.

Причина п'ята: якісний сервіс

Бренд професійних засобів для салонного і домашнього догляду не лише пропонує високоефективні продукти та безкоштовно консультує клієнтів, а й оперативно відправляє замовлення по всій Україні.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар