Дощ та вітер - якою буде погода на вихідні

26-27 червня в Україну прийде холодний атмосферний фронт. Через це на Полтавщині знизиться температура на кілька градусів – до +29 градусів.

Про це повідомила народний синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у Facebook.

У суботу повітряна маса з лагіднішими градусами охопить Захід України, Житомирщину, Вінниччину, очікується +23+29, подекуди до +30 градусів. Проте решта території – більшість Півночі, Центру, Схід та Південь – завтра ще смажитимуться на атмосферній пательні, +30+37 градусів. У неділю, 27-го червня спека “здується” вже на значній частині території України, хіба що Луганщина ще попече надвисокими градусами. 26-27 червня Україну із заходу на схід перетинатиме холодний атмосферний фронт, – повідомила Наталка Діденко.

Також вона наголосила, що дощі та грози можуть подекуди супроводжуватися сильними зливами, градом та шквалами.

За такої синоптичної ситуації з такими контрастами навіть є ймовірність смерчів! Ймовірність.Грозові дощі очікуються 26-го червня у західних областях, північних, у більшості центральної та південної частин України. Схід, Дніпропетровщина ще побудуть у сухому повітря. А в неділю, 27-го червня, до вечора, дощі та грози поступово досягнуть і наших східних областей, – додала Наталка Діденко.
poltavska-khvilia_xcwi/ncuqbnznR.webp

Як повідомили в Укргідрометцентрі, на Полтавщині вдень буде спекотно, до +32+34 градуси, вночі – до +22 градусів. Вітер – східний, помірний.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар