Доступні ціни та найсмачніша ковбаса: на Браїлках у Полтаві запрацював новий магазин «Салтівського м’ясокомбінату»

У Полтаві відкрили новий магазин «Салтівського м’ясокомбінату». Він розташований на вулиці Гожулівська, 20Б, на мікрорайоні Браїлки. Графік роботи: 08:00-20:00, без перерви та вихідних.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

poltavska-khvilia_xcwi/KHkqWMUSR.jpeg

Покупцям доступний широкий асортимент ковбас, м’ясних делікатесів, свіжого м’яса, сирів, товарів бакалійної та кондитерської груп.

ДОВІДКА: SMK Group – один із найпотужніших, сучасних та високотехнологічних м’ясопереробних бізнесів, який об’єднує три м’ясокомбінати в Україні, один – у Польщі, агрофірму та власні ферми, які виробляють широкий асортимент ковбас, м’ясних делікатесів, свіжого м’яса. Холдинг розвиває кілька брендів: магазини в форматі «біля дому» – Салтівський, Київський, Богодухівський м’ясокомбінати; дискаунтери «Рулька», преміум-супермаркети «dan», магазини агрофірми «Світанок», рибні магазини «ЙОРШ», м'ясний бренд «Saltowski» у Польщі.

В асортименті – понад 2 тисячі продуктів, які можна придбати в більш ніж 600 фірмових магазинах в Україні, а також у місцевих мережах супермаркетів ще у восьми країнах Європи – Бельгії, Болгарії, Греції, Іспанії, Італії, Німеччині, Польщі та Румунії.

Програма лояльності «Рулька»

Фірмові магазини SMK Group – Салтівський, Київський, Богодухівський м’ясокомбінати та супермаркети «Рулька» – мають власну програму лояльності для постійних покупців. Клієнти можуть накопичувати бонусні гривні – 1% від суми покупки (1 бонус = 1 гривня), а також суперкешбек – збільшений відсоток бонусних гривень на окремі товари, які позначені спеціальним шелфтокером. Дрібна решта зараховується на бонусний рахунок у скарбничку.

Щоб накопичувати та розраховуватися бонусами, завантажуйте відповідний застосунок «Рулька» в AppStore чи Google Play. Вже на касі відскануйте штрих-код із застосунку або назвіть номер телефону, зареєстрований у «Рульці».

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Релакс"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар