Двоє нардепів з Полтавщини не підтримали заборону московської церкви

20 серпня депутати Верховної Ради ухвалили законопроєкт щодо заборони діяльності на території України православної церкви московського патріархату. Нардепи з Полтавщини Сергій Литвиненко та Григорій Мамка не підтримали це рішення та проголосували «проти».

poltavska-khvilia_xcwi/KNtmy_CSg.jpeg
Сергій Литвиненко та Григорій Мамка

Список депутатів, які проголосували проти заборони московського патріархату опублікував народний депутат України Олексій Гончаренко.

У списку нардеп зазначив, що 33 депутати проти або ж утрималися. Нардеп з Полтавщини Сергій Литвиненко від партії «Слуга народу» проголосував проти. Також Григорій Мамка з Полтавщини від партії «ОПЗЖ» не підтримав рішення.

Що відомо про Сергія Литвиненка та Григорія Мамку?

Сергій Литвиненко народився у Полтаві. У 2019 році був обраним народним депутатом 9 скликання по 156 округу від партії «Слуга народу» як безпартійний. Також він член Комітету з питань аграрної та земельної політики. За інформацією руху «Чесно», під час роботи в парламенті Литвиненко не підтримав зокрема проєкт щодо звільнення тогочасного очільника МВС Арсена Авакова і був за те, щоб залишити його в Кабміні.

poltavska-khvilia_xcwi/Vc-JU_CSR.jpeg
Сергій Литвиненко. Фото з відкритих джерел

Григорій Мамка народився у місті Глобине. У 2019 році його обрали народним депутатом 9 скликання від партії «Опозиційна партія — За життя». Також чоловік заступник голови Комітету з питань правоохоронної діяльності. Раніше був заступником голови тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування корупції в українському футболі. У 2021 році під час суду про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту Віктору Медведчуку, Мамка разом з іншими однопартійцями, виявив бажання взяти його на поруки.

poltavska-khvilia_xcwi/HEpaU_CIR.jpeg
Григорій Мамка. Фото з відкритих джерел.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про колаборантів з Полтавщини, які зрадили країну.

Марія Тристан

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар