Екскурсії, майстер-класи, презентації: Містохаб оголосив програму нового фесту

Цими вихідними, 4-5 листопада, у Полтаві відбудеться Спаський фест.Подарунок, присвячений дворічному ювілею фестивалів на Спаській. Цього разу містян розважатимуть зокрема сімейними майстер-класами, винною дегустацією, художньою виставкою. А “родзинкою” фестивальних вихідних стане виступ гурту Tember Blanche. Детальну програму можна знайти нижче.

poltavska-khvilia_xcwi/maSshO4SR.jpeg

4 листопада, субота

Цього дня для гостей фесту проведуть низку майстер-класів. Кожен зможе обрати заняття до душі, від найменших до найстарших:

  • 13:00 — керамічний майстер-клас;
  • 15:30 — майстер-клас зі свічковаріння;
  • 12:00-18:00 — постійні сімейні майстер-класи від майстерні по дереву RAZOM.

Малюки зможуть досхочу розважитися на локації з іграми та малюванням (12:00-18:00), зустрітися з ростовим героєм від “Beus казкові свята” (15:00-15:30) та відвідати б‘юті-зону від МІСТОШОП з блискітками та тимчасовими тату. У цей час дорослі можуть завітати на виставку від Художнього Музею Віктора Бажана або зробити фото з артефактами війни на локації від Support Azov.

Впродовж дня меценат Віктор Бажан проведе для охочих дві екскурсії музеєм (13:00-14:00 та 16:00-17:00). DJ Putya забезпечить музичне наповнення фесту. О 18:00 заплановано виступ гурту LEGMA.

5 листопада, неділя

Другий день фесту розпочнеться з презентації збірки розповідей та віршів “Зсув” Костянтин Дехнича о 12:00, і продовжиться майстер-класом зі створення картини-афірмації. Також запланована дегустація українських вин та делікатесів (16:00-18:00).

Впродовж дня під супровід DJ Jenya Lee у дворику музею діятиме художня виставка, сімейні майстер-класи від майстерні по дереву, б‘юті-зона, локація від Support Azov. Головний концерт з виконавицею Аміна та хедлайнером вечора Tember Blanche розпочнеться о 18:00. Готуємось до запальних танців під «Вечорниці», «Я вдома», «Завтра» та інші пісні.

poltavska-khvilia_xcwi/O3Xy2O4Sg.png

Квиток на два дні фесту можна придбати за посиланням або на вході.

Нагадаємо, що фестиваль благодійний. 20% прибутку спрямують на мега-збір для ГУР на дрони-камікадзе, ціль якого 3 200 000 грн. Інша частина коштів піде на облаштування доступності МІСТОХАБ, а саме повноцінного пандуса та інклюзивних вбиралень.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар