Ексочільник ГУНП у Полтаві став начальником поліції Києва

Новим начальником управління Національної поліції у Києві став Іван Вигівський.

Про це повідомив колишній очільник поліції Андрій Крищенко в ефірі телеканалу Україна 24.

Івана Вигівського представили особовому складу Головного управління Національної поліції в Києві. До цього призначення він очолював поліцію Полтавської області.

11 серпня колишній начальник столичної поліції Андрій Крищенко офіційно повідомив про свою відставку. Крищенко зазначив, що за п'ять з половиною років на посаді він ніколи не відмовчувався, а поліція завжди була відкритою до ЗМІ. Він нагадав, що в період його роботи були проведені тисячі масових акцій, Євробачення, фінал Ліги Чемпіонів, розкриті серійні та резонансні злочини. Він подякував за службу кожному поліцейському.

У цей час у Полтаві на посаду заступника призначили полковника поліції Дмитра Сергійовича Соколова.

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП у Полтавській області.

У 2006-му році Дмитро Соколов закінчив Херсонський юридичний інститут Харківського Національного університету внутрішніх справ. Службу розпочав з посади слідчого відділу Очаківського міського районного відділу Управління МВС України в Миколаївській області. Останні 6 місяців цього року обіймав посаду начальника відділення поліції №7 Миколаївського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області. Із 9 серпня 2021 року – т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар