Ексрадник мера з Полтавщини організував злочинну банду, яка вимагала майже 16 млн грн з агрокомпаній

Правоохоронці викрили шістьох жителів області, які організували тіньову схему незаконної реєстрації та привласнення земельних паїв, що перебували в Комунальній власності Кобеляцької громади. Таким чином вони завдали понад 4 млн 200 тис. грн збитків державі.

poltavska-khvilia_xcwi/eqEZx1YIg.jpeg
Фото поліції

Про це повідомили в поліції Полтавщини.

Правоохоронці з'ясували, що спільники підробляли бланки державних актів на право приватної власності на землю, використовуючи анкетні дані підставних осіб та архівні рішення сільських рад ще початку 2000-х років, а також номери вже зареєстрованих актів.

Опісля, використовуючи зв’язки, вони виготовляли фіктивні технічні документи та вносили відомості до відповідних державних реєстрів. Потім організатор банди та його спільники укладали з фіктивними власниками паїв угоди купівлі-продажу, аби розпоряджатися ділянками.

Окрім цього правоохоронці встановили, що організатор групи причетний і до інших злочинів. Його підозрюють у незаконному заволодінні транспортними засобами та статутним капіталом двох транспортних підприємств на понад 4 млн грн. Він примушував власників та засновників підприємств писати розписки про повернення уявного боргу. Сума так званих «боргів» перевищила 400 тис. доларів.

Також вони призначили на керівні посади двох підприємств своїх директорів, які завдали близько 13 млн збитків цим підприємствам. Усім фігурантам вручили підозри.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар