Елементарні поради від Barin House, щоб ортопедичні матраци прослужили довше

Облаштування спального місця вимагає максимальної уважності. Адже саме від цього залежить відпочинок і здоров’я. Ніхто ж не хоче собі нашкодити, тому варто враховувати безліч дрібниць.

Підбираючи ортопедичні матраци, ви хочете знайти досить якісну модель серед представленого асортименту https://barin.ua/matrasy/, щоб потім можна було довго користуватися. Якраз для цього Barin House нагадає про елементарні поради, що спальне місце прослужило набагато довше.

poltavska-khvilia_xcwi/mjcvFR84g.jpeg

Яких правил потрібно дотримуватися?

Багато користувачів вважає, що якщо вони купують якісний матрац, то потім вони можуть забути про будь-які правила експлуатації. Це зовсім неправильно, оскільки ви в майбутньому можете пошкодувати та вам прийдеться шукати нові матраци.

Термін експлуатації можна продовжити, якщо дотримуватися певних правил:

  • Варто регулярно перевертати основу. Це потрібно робити хоча б 2 рази на рік. Більшість матраців і так мають 2 різні сторони: на літо чи зиму. Якщо таких немає, то все одно перевертайте. Це вбереже від швидкої появи вм’ятин.
  • Не забувайте про регулярну чистку основи. Взагалі для додаткового захисту використовуйте чохол. Він допоможе захистити матрац від різноманітних забруднень. Його набагато легше випрати чи навіть замінити. Якщо виникне необхідність, то потрібно чистити матрац одразу після появи забруднень. Увага: для цього використовуйте безпечні засоби, які не мають агресивного складу. Так ви не нашкодите самій поверхні. В деяких випадках краще віддати його в хімчистку.
  • Регулярно провітрюйте матрац. Це убереже від появи неприємного запаху. Також тут не заведуться пилові кліщі чи інші мікроорганізми.
  • Не варто сідати на край матраців, оскільки так неправильно розподіляється навантаження. Це надалі може призвести до появи вм’ятин.
  • Щоб зберегти довгий термін служби основи, на ній не можна стрибати. Це може призвести до пошкодження наповнення. Надалі ви не зможете тут нормально спати.
  • Слідкуйте за розподіленням навантаження. Не дарма виробники вказують максимальну вагу, яку може витримати основа. Якщо вам не підходять стандартні варіанти, то замовте індивідуальне виготовлення. Наприклад, досить популярними вважаються моделі для пар з суттєвою різницею у вазі.
poltavska-khvilia_xcwi/ij5DKR8Vg.jpeg

Дотримання елементарних правил користування допоможе значно продовжити термін експлуатації матраца, а Barin House завжди підкаже хороші моделі належної якості.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар